wtorek, 3 czerwca 2014

190 tysięcy złotych ukradzione podatnikom

190 tysięcy złotych zostanie ukradzione podatnikom między innymi tym najbardziej potrzebującym, którzy protestowali w Sejmie RP przeciwko ograniczaniom nakładów i wydatków na opiekę nad najbliższymi osobami nieuleczalnie i przewlekle chorymi.
Oto jak informuje "Newseek Polska":

  

wycięte z:

W tej sprawie 190 tysięcy złotych to tylko odszkodowanie, jakie Skarb Państwa łupiący podatników bezlitośnie zapłaci poszkodowanemu. A gdzie koszty operacyjne CBA? - Gdzie koszty procesowe i skargowe?

Tak oto Skarb Państwa , czyli wszyscy podatnicy łupieni są i poniżani przez funkcjonariuszy publicznych nie płacących za swoje błędy ani zakazami sprawowania funkcji publicznych, ani zakazami pracy w sferze budżetowej a co dopiero nakazami zwrotu kosztów w całości Skarbowi Państwa.

W Rosji to bynajmniej wysyłają takich "pomyłkowiczów" do gułagu lub pozbawiają majątków i przywilejów degradując społecznie i zawodowo. W Polsce nikt za nic personalnie jakoś nie zwraca Skarbowi Państwa. Jedynie idioci płacący mandaty, których podstawę ubzdurali sobie urzędnicy - płacą na utrzymanie źle funkcjonującego państwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!