czwartek, 5 czerwca 2014

"Autostrada Wolności" - Ostatni gasi światło!

Ostatni gasi światło!


pobrane z: http://cdn31.mowimyjak.smcloud.net/t/photos/t/5035/wlacznik_swiatla_tworzywo_sztuczne_kolor_155494.jpg


"Droga wolna - nikt was nie będzie na siłę w Polsce trzymał" - nasuwa się na myśl takie stwierdzenie - przecież Polacy uciekali tą drogą ku "wolności" od dziesięcioleci!Jak nie spoglądać na rzeczywistość polską - to zarówno ostatnie lata, jak też blisko cały wiek dla Polaków oznaczał dążenie do wolności. Wolność, to przede wszystkim możliwość realizacji własnych przekonań, pragnień i zainteresowań. I oto już jest! "Autostrada Wolności"

 źródło:


Nowoczesna, pełna polskiego temperamentu i oczywiście szeroka - nowa droga ucieczki Polaków przez polską polityką wobec społeczeństwa, przed polską pijaną Policją, przed pijanymi prokuratorami, sędziami i ministrami oraz posłami. Nowa droga ucieczki przed polskim bezrobociem i polskim wzrostem podatków powszechnych. 
Idealnie ukierunkowana na Zachód - do krajów UE, które obawiają się od dawna najazdu polskich emigrantów socjalnych. 
Polska - kraj źle zarządzany, pełen afer korupcyjnych oraz pralnia brudnych pieniędzy - ma już swoją "autostradę ku wolności" od tego wszystkiego! 
Oczywiście wcześniej tylko A2 - bo jako projekt "tajny" była pozostawiona bez oficjalnej nazwy, która w końcu musiała zostać ujawniona opinii publicznej.
Nie bez znaczenia jest fakt czasu, w jakim A2 otrzymała oficjalną nazwę "Autostrada Wolności" - gdyż po wizycie prezydenta USA w Polsce - wiadomo już, że nie będzie szybko ruchu bezwizowego Polaków do USA - stąd przekornie otwarta droga ku wolności na Zachodzie Europy! 
A2 nie od dzisiaj jest drogą wolności. W PRL kierunek na Berlin zwłaszcza Berlin Zachodni wyznaczała głównie jedna droga - przez Słubice! 


źródło: http://demotywatory.pl//uploads/201306/1372074467_9zsjqr_600.jpg


Nasuwa się pytanie - czy w Świecku zostanie postawiony wielki "pstryczek" dla ostatniego, który zgasi światło?