środa, 4 czerwca 2014

Bestie Rosji

Seria filmów o największych bestiach współczesnej Rosji, sposobach prowadzenia śledztw, często skazywania zupełnie niewinnych ludzi i zwalniania ich czasem po wielu latach z najcięższych więzień bez słowa przeproszenia oraz odszkodowania za bezprawne pozbawienie wolności.
Nie mniej polityka karna jaką prowadzi Rosja jest słuszna - bo bestie są wśród nas - i tylko dla przykładu w Polsce - takim bestiom otworzono szeroko drzwi na wolność. 

Przerażająca seria dokumentalna - dająca wiele do myślenia. - Skąd biorą się bestie tej miary?

  

 

 

Prawdziwa Rosja, prawdziwe zbrodnie, prawdziwa bestia trzymana twardą ręką przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej. 
Wbrew poglądom politycznym można stwierdzić jedno - jeżeli Władimir Putin nie byłby tym kim jest - być może bestie wymknęłyby się spod kontroli i ruszyły na zachód po drodze napotykając na Polskę i idąc dalej na cały teren UE. 


Jest jeszcze inne dno tej sprawy - co byłoby, gdyby w Rosji postanowiono bestiom podarować wolność wypuszczając ich na granicach z krajami np. Unii Europejskiej?
Polityka to tylko polityka - ale nad społeczeństwem, które rodzi potwory trzeba czujnie trzymać żelazną rękę. 

*TYLKO DLA DOROSŁYCH! DRASTYCZNE ZDJĘCIA! JEŻELI NIE CHCESZ NIE ZAGLĄDAJ!

Taka jest Federacja Rosyjska - ale i taki jest cały świat!
Jeżeli dzisiaj ktoś źle mówi ogólnikami o prezydencie, służbach specjalnych Rosji - to powinien najpierw zastanowić się w jakim kraju przychodzi im pracować i kim rządzić? 
Rosja, to wielki i piękny kraj - ogromny obszar i ogromna różnorodność ludzi - wśród prawdziwych diamentów ludzkości żyją każdego dnia potwory mogące odwrócić bieg życia każdego, kto stanie im na drodze.  


Byłem w Rosji kilka razy. Myślę, że bardzo trudno zapanować na tak wielkim obszarze nad tak wielką społecznością, której skrajności gospodarcze i ekonomiczne oraz warunki klimatyczne przewracają naturę z ludzkiej na zwierzęcą - bestialską. 


Czy to wina demoralizacji społecznej? Czy może efekt eksperymentów na ludziach prowadzonych od dziesięcioleci? 

Traumatyczne doniesienia:Przecież skutki uboczne badań rosyjskich fizyków, chemików i lekarzy mogą mieć odzwierciedlenie w zezwierzęceniu tysięcy ludzi, którzy zmieniają się w bestie zagrażające każdemu, kto wejdzie im w krwawą drogę życia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!