czwartek, 19 czerwca 2014

Dlaczego politycy kłamią? - część II

Zabić wolność kontroli skorumpowanych polityków oraz ujawniania działań na szkodę zwykłych obywateli w państwie, które potęguje zadłużenie publiczne kosztem podatników oraz najbiedniejszej części społeczeństwa, która już nie wytrzymuje obciążeń podatkowych i ograniczeń, jakie nakłada na nie państwowy organ rządzący oraz władza wykonawcza.
Kilka ekip rządzących Polską po roku 1989 dowodzi, że Polacy, ci zwykli Polacy - to "mrówki" w mrowisku, które zapożyczyło się ponad miarę możliwości - tylko po to, aby politycy żyli w luksusie, pobierali uposażenia i satelitarne korzyści - kosztem ucisku narodu. Taka jest prawda!

informuje dzisiaj:


Donald Tusk - wywodzący się z Solidarności - tej "agencyjnej" części Solidarności - związanej ze służbami bezpieczeństwa PRL - a nie tej, która nigdy nie zdradziła idei Polaków - zwłaszcza tych Polaków, którzy od 1939 roku są zmuszani politycznie, ekonomicznie lub szantażem do opuszczenia Polski - kłamie ludziom w oczy. Państwo polskie przestało troszczyć się o Polaków - a rządzący Polską nie przejmując się już losem tych, którym przyjdzie w spadku spłacać ogromne zadłużenie państwa - brnie ku zaspokojeniu tylko ambicji emerytalnych obecnych polityków - zwłaszcza tych polityków, którzy trzymają władzę w kraju. 

Wczoraj wieczorem przestała obowiązywać Konstytucja RP - która pogwałcili po pierwsze organa ścigania oraz ABW ale także bezczelnie sprawcy całej afery politycznej - jakimi są przede wszystkim: Marek Belka - jako człowiek, którego pierwszego ABW powinna zatrzymać do wyjaśnienia - uniemożliwiając mu manipulowanie faktami oraz wpływanie na zamieszanych innych możliwych w sprawie polityków i funkcjonariuszy publicznych RP - oraz towarzyszący Belce "towarzysze broni", którzy nie rozliczają się przed fiskusem należycie i ukrywają prywatne majątki tak, aby zacierać ślady przestępstw gospodarczych na szkodę Skarbu Państwa. 

Tylko tyle i aż tyle. informuje dzisiaj:


Po pierwsze Prokuratura w Polsce działa źle - bo to prokuratorzy powinni wyśledzić taką aferę a nie dziennikarze. To prokuratura, ABW i Policja - dzisiaj powinny zapłacić za aferę i cały skandal - to ich czekać powinna głęboka reforma wewnętrzna. 
Nie od dzisiaj wiadomo, że ww. służby - nasiąknięte są przestępcami i to na każdym szczeblu!

OFIARY PRZESTĘPCZOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH:


Politycy kłamią - bo nie potrafią zarabiać pieniędzy uczciwie - a zrobią wszystko, żeby być pasożytami na narodzie polskim.