czwartek, 5 czerwca 2014

Na policyjnym podwórku fajnie jest ... można halbę obalić!

Na policyjnym podwórku fajnie jest - można "halbę" obalić ... - chce się rzygać na rzeczywistość, jaka panuje w MSW i służbach resortowych!

 
wycięte z:


Gdzie są nazwiska i imiona tych trzech funkcjonariuszy pełniących służbę i czerpiących korzyści materialne z pracy w Policji oraz wszystkie inne korzyści płynące z resortu MSW? - Przecież to nie pierwsza ich taka imprezka - tylko tym razem trafili na "kocioł" bo ich alkoholizm został "wykryty" przez "konkurencję", która już zaciera ręce licząc na nagrody, awanse i korzyści płynące z MSW za wzorową służbę!

Znane są przypadki kiedy policjanci alkoholicy nadzorują śledztwa i źle je prowadzą albo dokonują przestępstw - które później tuszują lub mataczą w postępowaniu sądowym!

Przykład idzie z MSW, które toleruje alkoholizm wśród funkcjonariuszy Policji tak samo, jak dotychczas Watykan tolerował pedofilię w Kościele Katolickim.

Czemu nie padają stanowiska i czemu nikt nie podaje się do dymisji? - "Koryto budżetowe" nie ma dna i karmi wszystkie "świnie" bez względu na efekty pracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!