środa, 4 czerwca 2014

Obłuda i kontrast w 25 lat

Wygrało może pięć milionów Polaków kosztem całej reszty, która nie tylko została bezwolnie obciążona kosztami transformacji i długami publicznymi, których spłacanie będzie obciążało wiele pokoleń. Obłudne pisanie i mówienie jednej ósmej obywateli RP w geście manipulacji siedmioma ósmymi całej populacji Polaków żyjących w granicach obecnej Polski. 
Na starcie w drugie ćwierćwiecze od obalenia komunistycznego systemu PRL najwyższe władze RP fundują obywatelom strach przed konfliktem wojenny, rosnące wydatki publiczne na administrację i siły prewencyjne wobec obywateli, galopujące zadłużenie kraju wobec banków światowych. 
Ale na świętowanie nie żal pieniędzy ani obietnic i przechwałek. - Każdy, kto opuścił Polskę od 1989 roku doskonale to wie i rozumie, jaka jest różnica życia w Polsce i poza Polską. 

Obłuda i kłamstwo!

 
wycięte z:

oraz 

kontrast:


wycięte z:

Bankier.pl informuje, że średnia zamożność rodzin polskich wzrosła czterokrotnie w porównaniu do zamożności sprzed ćwierćwiecza. - Tylko nie wspomina o tym, że ćwierć wieku temu w Polsce ludzie żyli z dnia na dzień a po przewrocie politycznym tylko najbogatsi i najbardziej prominentni zdołali zbudować fortuny i uciec z tym poza polski obszar podatkowy.

wycięte z:


Obłudne tłumaczenie życia w luksusie jednej ósmej Polaków

GUS: wzrasta liczba osób żyjących w ubóstwie:
całość "Opinii" jw. w linku poniżej:Wzrost wydatków na obronność i strategie wojenne podniesie poziom życia tym, którzy powiązani są z wojskiem i przemysłem militarnym a obniży wszystkim innym poza sektorem bankowym oczywiście.


 
wycięte z:


Tak więc wszystkim tym pozostającym w siódmej części z ośmiu całości - gdzie jedna ósma, to ludzie mający już praktycznie ruch bezwizowy do USA - można życzyć tylko odwagi do życia w kraju tak wielkich kontrastów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!