niedziela, 22 czerwca 2014

Partia Nikodemów Dyzmów

Upadek PRL otworzył furtkę cwaniakom, którzy nie bacząc na krew przelewaną przez zwykłych przeważnie bardzo biednych robotników kopalń, hut, stoczni ale także zakładów przemysłu lekkiego - uczepili się, jak kleszcze "zwierzęcia" nazywanego Solidarnością - którą doili i zatruwali kolejno przyczepiając się do zatrutego już cielska.

Pewnego dnia powstała Platforma Obywatelska




 
pobrane z:

Od samego początku "kleszcze" zaczęły żywić się krwią wszystkich, których uznawali za frajerów, ciemniaków oraz oczywiście biednych, jak mysz kościelna - bo ci i tak nie głosują, nie protestują i nie domagają się - a żyjąc z dnia na dzień i oglądając głupawe programiki telewizyjne tworzone, aby "cielsko" społeczne dawało więcej "krwi" i bało się postawić lub wyjść na ulicę. Obecnie z PO związanych jest tak wielu - że ci, którzy są poza PO a nie są też w PiS lub SLD - zwyczajnie nie mają prawa głosu. 

I oto wybuchła afera, którą ujawniła redakcja WPROST - serwisu informacyjnego, którego dziennikarze tropią patologie polityczne i gospodarcze - bo taka jest ich rola.

Polska od 1989 roku nie miała ani prezydenta wszystkich Polaków ani premiera wszystkich Polaków - a tym bardziej Sejmu RP - wszystkich Polaków. 

Dlatego zapewne nie minie dekada od tej pory, jak Polska pogrąży się w wojnie albo zamieni się w piekło do życia - dla tych, którzy naiwnie uwierzą w cudowną metamorfozę. 

Kraj źle rządzony przez całe dekady, społeczeństwo okradane przez kolejne ekipy politykierów i karierowiczów - brak pozbawiania przywilejów i uposażeń - względem tych, którzy zadłużają państwo oraz doprowadzają do zagrożeń ekonomicznych i militarnych - staje się krajem niewygodnym dla sąsiadów, gdyż taki kraj postrzegany jest jako kula u nogi - poprzez tych, którzy starają się wypełniać obietnice wyborcze i troszczą się o obywateli - nie dbając jedynie o siebie, swoją rodzinę i kolesi partyjnych. 

Nie ma obecnie w Polsce ani ekonomistów, ani tym bardziej polityków potrafiących rządzić państwem społecznie tak podzielonym.

Co gorsze - układy i układziki rodzinne, kumoterskie, zobowiązania koleżeńskie itd, opanowały każdy wymiar związany z zarządzaniem państwem, województwami, powiatami i gminami. Każdy przetarg publiczny naszpikowany jest ludźmi doskonale wiedzącymi, jak wyssać pieniądze budżetowe. Od czasów PZPR nic się nie zmieniło. 


 
wycięte z:



 

wycięte z:


Bilans jest jasny dla każdego!

Zdaje się, że kolesie z PO oparli swoją taktykę o złe wzorce jakie ujawniały "Karierę Nikodema Dyzmy" zamiast opierać się o film "Vabank" i "Vabank II"!

Czekamy więc na ruch "Kwinto", który pogrąży tych, co dali wrobić się jak dziecko! 




wycięte z:






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!