środa, 11 czerwca 2014

Polska tragedia narodowa 2014

Dzieje Polski, to dzieje ciągłych tragedii i porażek oraz chwilowych wzlotów ponad "szczyty" możliwości. Obecnie trwa nie pierwsza i nie ostatnia zapewne tragedia, jaką przeżywają przede wszystkim krezusi produkujący to, co niszczy cały naród - ale jest jeszcze drugie dno tej tragedii, czyli tragedia państwa rozpijającego ogromną część świata.


wycięte z:

Nikt nie liczy, jakie są koszty rozpijania ludzi, krzywdzenia rodzin a szczególnie dzieci. - Taka jest Polska - kraj równy Kolumbii i Afganistanowi produkujących narkotyki. 

Polska to nie tylko dziwny kraj - ale przede wszystkim kraj od wieków posiadający ogromne rozwarstwienia społeczne. 

Spadek sprzedaży wódki! Horror na polskiej gospodarce kładzie cień zwątpienia. 

Rząd RP nie ma żadnych pomysłów na poprawę kondycji polskiej gospodarki rynkowej - nie produkuje się w Polsce już od dawna polskich samochodów, nie ma w Polsce na masową skalę mistrzów sportów, nie ma w Polsce szacunku dla rodziny bez alkoholu i używek. Rząd RP nie uczynił nic od 1989 roku, aby zmniejszać obciążenia podatnikom, którzy nie piją i nie palą, którzy nie narkotyzują się i nie popełniają w związku z tym przestępstw kryminalnych. 
Taka polityka Rządów RP prowadzi do patologii, gdyż wspaniali ludzie, zdrowi na ciele i duchu - są obciążani kosztami jakie kumulują dewianci społeczni. 

Brak dobrego prawa - to furtka dla złego prawa!

Polecam wam wcześniejsze posty:Pamiętaj - każda butelka wódki to przede wszystkim tragedia ludzka, pojedynczego człowieka, rodziny, dzieci. 

Jeżeli spotkasz na ulicy, u znajomych lub krewnych dziecko głodne, przestraszone i ciągle żyjące w stresie - pomyśl, czy kupić kolejną butelkę wódki - a może uczynić wszystko, co tylko potrafisz, żeby to dziecko i jemu podobne nigdy więcej nie bały się głupoty dorosłych - najczęściej rodziców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!