sobota, 14 czerwca 2014

Śmieją się ludziom w nos!

Czy ludzie walczący w PRL o wolność, tłumieni batalionami ZOMO, prześladowani aż w końcu stłumieni przez czołgi i karabiny Milicji, Ludowego Wojska Polskiego oraz UB i SB - to dzisiaj frajerzy?
Tak się składa, że trudno zaprzeczyć! 
XXI wiek, ćwierć wieku od upadku systemu politycznego, który tworzyli komuniści szkoleni w radzieckiej Moskwie przez sowiecki aparat terroru i wyzysku - tworzą swoje partie, otrzymują przywileje oraz świętują i balują - jakby nigdy nic - jak za czasów najlepszej koniunktury w PRL!


 
wycięte z:


Blisko połowa Polaków nosi w sercu rany odniesione od 1937 roku aż do chwili obecnej - ze strony "strzelającej" nawet na oślep - byle do swojego wroga ideowego. 
Komuniści - bo tak trzeba ich nazywać - ludzie jawnie krzywdzący nadal każdego, kto nie jest po ich stronie - świętują i bawią się w dużej mierze za publiczne środki, jakie partie otrzymują ze Skarbu Państwa. 

Bawcie się wszyscy! Pewnego dnia wasi przywódcy - uciekną do Rosji lub innego komunistycznego państwa, które da im azyl - a wy zostaniecie w kraju pogrążonym w długach, chaosie oraz braku przyjaciół, którzy nie zechcą podać ręki łamistrajkom i oszustom. 

I chociaż tendencje światowe chylą się ku demokracji socjalistycznej - to prowadzi ona ku zgubie, która już odczuwalna jest przez szarych, zwykłych ludzi. Wkrótce podniosą wam podatki, dołożą nowych i wyprowadzą z systemu finansowego państwa kolejne miliony lub miliardy - które przepadną bez wieści - a wy za to będziecie spłacać te długi przez wiele pokoleń. 

Gdyby dzisiaj na taką paradę, na taki manifest wypuścić Policję lub wojsko - dać im poczuć horror i strach - poznaliby to, czego sami byli inicjatorami i czego się dopuszczali. Łagodnie potraktowani przez Wałęsę i polityków "prawicowych" "Okrągłego stołu" - pogrążają Polskę w chaosie i poróżniają ludzi - a sami budują fortuny, które umieszczają poza Polską. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!