czwartek, 4 grudnia 2014

Samobójcza Polska

Media donoszą o fali samobójstw w Polsce. - Nie dziwi nic. Politycy i pseudoelity Rzeczypospolitej Polskiej sprowadzają na ludzi niespotykaną dotychczas ilość nieszczęść a dysproporcje pomiędzy elitami rządzącymi a ludźmi pracującymi w największym stresie bez żadnej opieki psychologicznej, ludzi narażonych z dnia na dzień na utratę pracy a co za tym idzie podstawy utrzymania w kraju, gdzie nie istnieje praktycznie zabezpieczenie społeczne. Ta fala dotyczy przede wszystkim ludzi młodych i bardzo młodych ale także ludzi w średnim wieku, którzy nie wytrzymują presji społecznej i pauperyzacji opartej o niespełniane obietnice wyborcze ze strony polityków. Od pewnego czasu dochodzi do tego wszystkiego polityka w regionie Polski i sąsiadujących państw. Wzrost gospodarczy we wrogich Polsce - Niemczech - gdzie fałsz i cwaniactwo narodowego wobec Polski i Polaków nie ma odpowiednika w żadnej skali. To samo dotyczy tej presji ze strony Rosji, która odcięta od "dojenia" narodu polskiego - wyżywa się na Ukrainie, której mieszkańcy zagubili się już w szaleństwie strachu przed terrorem wojny. 
Znikają istnienia ludzkie a za ich losy nikt nie bierze odpowiedzialności. Samobójstwo jest ostatecznością w życiu człowieka - aktem ukazującym, jak bardzo człowiek jest izolowany w środowisku, które go otacza. - Nie rozpisując się na tematy o przyczynach i skutkach samobójstw - pozostawiam wam ten materiał:



wycięte z dzisiejszego wydania:


Codzienność jest prozaiczna - ale samobójstwa w społeczeństwie są eutanazją na życzenie polityków, którzy używając lub nie używając instrumentów prawnych godzą się lub przyczyniają do fali takich samobójstw. 
Trwajcie i czuwajcie - w każdym z nas drzemie samobójca i każdy może zostać zamordowany przez seryjnego samobójcę - bo nie znamy dnia ani godziny ...

W sieci jest setki a może nawet tysiące piosenek zwłaszcza młodych autorów tekstów oraz kompozytorów, którzy przesiąknięci doniesieniami tworzą "coś" co chyba jednak szkodzi tym, którzy zostają sami. - Trzymajcie się sił życia - łączcie się - aby nikt nie został sam. 


Poniżej kilka linków dla potencjalnych samobójców - zanim zrozumiesz, że to być może ostatni raz ...:









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!