czwartek, 12 marca 2015

MON daje zarobić ... tylko komu i po co?

"Polska chce kupić ..." - Co za tupet! To "ktoś kto ma dostęp do budżetowych pieniędzy" chce kupić to, co jest narodowi polskiemu zbędne! Zamiast kupować najnowsze technologie i wprowadzać jak najwięcej patentów wynalazczych - to jakaś banda cwaniaczków - chce wydać znów miliony z polskiego budżetu na "coś" co w konfrontacji z Rosją na przykład jest tylko i wyłącznie wyrzuceniem pieniędzy w błoto.poinformował portal www.forsal.pl


Więcej, chociaż nie koniecznie przeczytacie oczywiście na stronie internetowej MON 


ZOBACZCIE TO:


Tutaj padają deklaracje wierności Prezydentowi (obecnemu) oraz Premierowi (obecnie sprawującej rządy w RP). 


Komu służy obecnie MON? Wiadomo nie od dzisiaj, że nie chroni interesów narodowych Polaków a wręcz szkodzi! 

CBA co chwila ujawnia miliardowe afery związane z MON i przetargami. - Ten Minister Obrony - nie broni polskich interesów a chroni układ, który doprowadza naród do stanu ciągłego lęku o pokój, o bezpieczeństwo itd.

Wkrótce wybory prezydenckie. - Jak na dłoni widać, że obecna ekipa rządząca Polską robi wszystko, aby nie dać szansy ewentualnym "zmiennikom" na prowadzenie polityki zgodnej z interesami narodu polskiego. Czas upływa, umowy zostają podpisywane a także rzucane deklaracje bez pokrycia. - Kto za to będzie płacił i jak długo naród będzie poddawany w zadłużeniu? 

 To wdrażanie psychozy strachu!