czwartek, 5 marca 2015

Polacy kontra ZUS

ZUS działając na podstawie wygodnego prawa - dla ekip rządzących (prawo dostosowane do potrzeb politycznych) - okrada obywateli sprowadzając ich do roli podrzędnej w polityce społecznej.

Jest "światełko w tunelu" dla wszystkich tych, którzy trafili w ramach OFE do ZUS. 


wycięte z: 

Oto łaskawie sąd okręgowy a nie Sejm i Senat wcześniej - zajmie się zbadaniem kwestii prawnej przejęcia przez ZUS środków finansowych odkładanych przez składki na fundusze emerytalne - nie będące obowiązkowo lokowane w ZUS.

Stan prawny iście godny realnego stanu państwa polskiego, gdzie państwo przejmuje wszystko i wyprzedaje za bezcen - pozbawiając naród stabilności nie tylko gospodarczej ale także politycznej. 

Zniewolenie obywateli RP przez ZUS trwa:


pobrane z:
http://www.forbes.pl/g/i.aspx/1200/0/forbes/635270179503508323.jpg


Nie od dzisiaj wiadomo, że ZUS jest instytucją polityczną, obsadzoną w kierowniczych stanowiskach według klucza politycznego odpowiadającego realnemu okresowi sprawowania władzy przez konkretne opcje polityczne. 


pobrane z:
http://g.gazetaprawna.pl/p/_wspolne/pliki/328000/328241.jpg


Naród powinien wyjść na ulice - żądając rozwiązania ZUS, wyprzedaży majątku nieruchomości i ruchomości jakie ZUS zgromadził bezprawnie lokując pieniądze w coś z czego nie mogą korzystać wszyscy obywatele a co jest już w wejściu do budynków ZUS obwarowane strażnikami - tak, jakby było to więzienie o zaostrzonym rygorze. informował serwis:Dziedziczenie składek emerytalnych

RZECZNIK UBEZPIECZONYCH 

informuje:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!