poniedziałek, 16 marca 2015

Sąd w RP - który odpuszcza zbrodniarzowi SB

To nie jest ani sprawiedliwe ani śmieszne a tym bardziej nie może zostać pozostawione same sobie. - Tym muszą zająć się prawnicy i umieścić zbrodniarza Czesława Kiszczaka dożywotnio w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym - dla bezpieczeństwa tych, co żyją a którym on sam lub jego zleceniobiorcy odebrali chęć do życia, życie lub pozbawili ojczyzny. 
Tego nie można pozostawić tylko w mocy postanowienia sądu powszechnego, gdyż jak wiadomo to właśnie sądy powszechne nie zostały zreformowane w Polsce po roku 1989. 
Tak nie może być, żeby w Republice Federalnej Niemiec - można było ścigać zbrodniarzy faszystowskich dożywotnio bez względu na ich zdrowie i stan majątkowy - a w Rzeczypospolitej Polskiej - nie można było skutecznie ścigać i karać zbrodniarzy komunistycznych, którzy uśmiercili własnymi rozkazami lub wykonując rozkazy - tysiące ludzi a trzymali w terrorze całe miliony Polaków. poinformował dzisiaj portal:


Twarz zbrodniarzy komunistycznychZBRODNIARZ


ZDRAJCY POLSKOŚCI
"Jak niszczono akta SB"
Na świecie są jeszcze tacy, którzy za życia zdrajców narodu polskiego - sprawią zdrajcom ból albo nie pozwolą na upamiętnianie ich w historii! 


(pamięci moich bliskich, którym nie było lekko żyć - gdy komuniści pozbawiali ich wszystkiego)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!