wtorek, 21 kwietnia 2015

Dla kogo szafa wnękowa a dla kogo rura i hak?

Szafy wnękowe pod obstrzałem fiskusa! - Nic bardziej już absurdalnego nie może dotknąć producentów i firmy montażowe, które swój biznes opierają o upiększanie wnętrz domowych Polakom. 
Każdemu może przyśnić się zły sen - tylko dlaczego śni on się teraz właśnie firmom związanym z produkcją i montażem szaf wnękowych i zabudowujących różnego rodzaju wnęki, pawlacze itp.?

Oto absurd połączony z naruszaniem zapewne wolności obywatelskich a przede wszystkim naturalnego prawa człowieka do życia w lepszym, doskonalszym, wygodniejszym i tanim świecie - zwłaszcza jeżeli ten świat to własny dom lub mieszkanie. 


wycięte z:
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/866562,vat-zabudowa-wnekowa-bez-korzystnego-opodatkowana.html?google_editors_picks=true


Informuje dzisiaj Gazeta Prawna:INTERPRETACJA OGÓLNA Nr PT10/033/5/133/WLI/14/RD30577
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 31 marca 2015 roku
w sprawie opodatkowania właściwą stawką podatku od towaru i usług świadczenia polegającego na wykonaniu trwałej zabudowy meblowej w obiektach objętego społecznym programem mieszkaniowymJak widać prawo sobie a urzędnicy sobie. Tylko komu służą ci urzędnicy i dlaczego tak bardzo są szkoleni w pozbawianiu obywateli radości życia w lepszym świecie i piękniejszych domach? 
Utrzymywanie w polskiej rzeczywistości wysokich stawek VAT na wiele towarów i usług przyczynia się do pomniejszania atrakcyjności polskiego rynku ekonomicznego ale przede wszystkim niszczy polską przedsiębiorczość, innowacyjność i umiłowanie do życia zgodnego z marzeniami. 
Wychodzi na to, że politycy, którzy zadłużają bez pohamowania budżet państwa a tym samym obywateli na kilka pokoleń - nie czują odpowiedzialności za tę pazerność, jaką dzisiaj przejawiają organa fiskalne w państwie rządzonym w sposób lekkomyślny z nastawieniem na wyjałowienie tegoż państwa. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!