czwartek, 16 kwietnia 2015

Wojna wisi w powietrzu

Wojna to kwestia przypadku albo celowego działania ukierunkowanego przeciwko państwu lub grupie państw zamieszkałych przez narody, które nie potrafią pierwsze wszczynać wojen w celu pozyskania terytoriów mogących przynosić zyski ekonomiczne.

Wojna więc wisi w powietrzu a powszechność przygotowań może oznaczać tylko jedno - otóż to, że ludność cywilna jest w wielkim niebezpieczeństwie, o którym władze rządzące państwem nie mówią głównie dlatego, żeby ta wojna nie wybuchła najpierw jako wojna domowa. 

Najświeższe doniesienia - nie wróżą podatnikom, inwestorom lokalnym oraz oczywiście rodzinom polskim spokojnych najbliższych lat a podsycanie zadłużenia rodzin i obywateli może służyć tylko i wyłącznie kapitałowi zagranicznemu - nie koniecznie nastawionemu na straty. Tytuł jakże wymowny i wiele mówiący. - Jeżeli takie wiadomości są już upubliczniane, to jakie wiadomości są już tajne i super tajne? 

A więc lepiej wiedzieć, co wojsko - czyli państwo może legalnie ci zająć, czego pozbawić lub co uczynić, że zaczniesz odczuwać dyskomfort utraty czegoś, na co pracujecie lub na co prawowaliście całe życie.Trochę przepisów dotyczących restytucji mienia po roku 1989

Przepisy o zajmowaniu nieruchomości w czasie działań wojennych i innych wojskowych działań w czasie pokojuPolitycy, wojskowi, biznes związany z produkcją wojskową i nie tylko - od niepamiętnych czasów żyją tylko i wyłącznie dostatniej dzięki wojnom - wojna więc to coś naturalnego dla pewnych określonych grup społecznych.