niedziela, 10 maja 2015

Podatki na Marsa

Czy obecni Ziemianie są od dawna odciążani nowym projektem kolonizacji Marsa? Zdaje się, że wysokie ceny surowców naturalnych Ziemi - to nie przypadek, gdyż kolonizacja innej planety to utopia - ale przecież taką utopią jest także zjednoczenie wszystkich narodów świata, aby żyły one bez wojen, głodu i patologii.źródło:
http://www.thehoopsnews.com/wp-content/uploads/2015/05/NASA-Mars-cities-Planet-Earth.jpg
Ziemia? Planeta, która może żywić i dawać schronienie ludzkości w niezmienionej formie - na kolejne tysiąclecia. Tylko chyba na tej Ziemi są już tacy, którym Ziemia i Ziemianie nie zaspakajają ambicji, fantazji i pożądania osiągnięcia za wszelką cenę czegoś, czego osiągnąć się nie da. 
Kosmos - to dopiero początek obciążeń narodów świata, które bez tych obciążeń mogą żyć dostatnio i bez głodu ale także spokojniej rozwijając się technologicznie. Cena postępu może być tragiczna dla wielu pokoleń powszechnie ciężko pracujących ludzi, którzy nigdy nie osiągną poziomu życia prawdziwie nie wielkiej grupy nadludzi. 


"Podróż na Marsa"Mapa i tabela udziałów w finansowaniu ekspedycji związanych z eksploracją Marsa

http://mars.nasa.gov/msl/participate/sendyourname/worldmap/Więc podróżujmy i zwiedzajmy Marsa - bo wszyscy za to płacimy

http://mars.jpl.nasa.gov/explore/curiosity/European Rover Challenge 2015http://www.marssociety.pl/index.php/plikownia/45-mars-society-polska/333-rekord-zgloszen-na-european-rover-challenge-2015Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!