środa, 24 czerwca 2015

Historia nazwiskami się pisze - był rok 1980


wycięte z całości do pobrania w pliku PDF


Był rok 1980 - kiedy grupa komunistycznych oszustów, złodziei i zbrodniarzy postanowiła okraść naród polski szykując jednocześnie "przekręt stulecia". Tak oto wymyślono w gabinetach komunistycznych prominentów "NSZZ Solidartność" oraz ustawiono w niej rolę L.Wałęsy. Tak też służby specjalne PRL w oparciu o współpracę z różnymi innymi agenturami wrogich Polsce wówczas, jak i obecnie państw, które czerpią niewspółmierne korzyści z tak zwanej unii gospodarczej - uczyniły Polaków na wiele dekad - narodem poddańczym. 
W 1980 roku zawiązały się tajne struktury ekonomiczne, które przygotowywały do tak zwanego pokojowej zmiany ustroju państwa polskiego, co dla wszystkich w 1989 roku zdawało się tak oczywiste i tak satysfakcjonujące. Ale warto zauważyć, że tylko "trzon" komunistyczny wiedział, co będzie się działo po roku 1989. - Warto też zauważyć, że na wszystko, co działo się w 1980 i latach następnych dał ciche przyzwolenie polski Kościół katolicki, który od 1989 roku rozpoczął odzyskiwanie swojego majątku trwałego od zaborców komunistycznych, zapominając jakby wyrządzone krzywdy jakich dopuścili się naziści a dokładniej Niemcy. W roku 2005 - to niemiecki kardynał został wybrany papieżem - co ucięło wszelkie roszczenia wewnątrz Kościoła na temat grabieży niemieckich dokonanych na Polsce. 
Komuniści, Kościół Katolicki, Chrześcijanie w Polsce i Europie oraz bankierzy światowi dokonali tego, czego nie dokonało prawie pół wieku patologicznej polityki opartej o "Zimną Wojnę" - jeżeli chodzi o Polskę, naród polski, demoralizację społeczną i patologię religijną - która po roku 1989 przybrała skalę określaną jako normę społeczną w UE. 

Nazwiska w takich, jak powyżej archiwalnych gazetach okresu PRL, drukowanych przez reżimowe wydawnictwa z ukierunkowaniem na manipulację społeczną mówią więcej niż obecne podręćzniki historii oferowane uczniom szkoł podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych i średnich - w całej Polsce. To oni zgotowali wam ten los. Jest rok 2015 - czyli trzydzieści pięć lat po utworzeniu NSZZ Solidarność - a Lech Wałęsa pomimo udowodnienia mu współpracy z aparatem terroru okresu PRL - cieszy się na świecie poważaniem, w Polsce jest niemalże wyrocznią. 

Polecam wam lekturę. W sieci jest tysiące plików PDF zawierających dawne dzienniki, tygodniki i miesięczniki, z których można wyczytać kto był kim, kto z kim się spotykał i kto podejmował strategiczne decyzje w polityce oficjalnej - bo wiadomo nie od dzisiaj, że prawdziwe decyzje o znaczeniu globalnym zapadają zawsze tajnie i nigdy nie są na czas rozszyfrowane. 

Lubię powracać do przeszłości opartej nawet o takie propagandowe, reżimowe informacje - bo w nich reżim chwalił się sukcesami ale bardzo często wytykał nieprawidłowości opozycji, która bardzo szybko po 1980 roku podzieliła się ze szkodą dla Polski i Polaków. 

Co robił w 1980 roku Donadl Tusk, który dzisiaj sprawuje najbardziej reprezentacyjną funkcję w Unii Europejskiej? Historia pisana może być zafałszowana ale historia doczytana i dodyskutowana może zmienić swój bieg na przyszłość. 

Stan Wojenny - był już na stołach Wojciecha Jaruzelskiego - agentura przeszła przeszkolenie w Moskwie, Berlinie a zapewne w Londynie, Waszyngtonie, Paryżu, Brukseli - każdy chciał coś zyskać na rozpadzie bloku socjalistycznego - komuniści bronili swoich interesów, kapitaliści przekonywali ich, że warto współpracować. - Po latach ta współpraca została określona jako "Plan Balcerowicza" - który doprowadził do upadku polskiej gospodarki przemysłowej. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!