środa, 10 czerwca 2015

NATO plecami do Polski i Polaków

NATO a szczególnie państwa europejskie będące w bloku wojskowym - wypowiadają się jednoznacznie, że nie podejmą się obrony Polski w przypadku agresji obcego państwa na nasze państwo. - Nie dziwi nic. Przecież konferencje w Jałcie i Poczdamie - wyznaczyły Polakom rolę państwa poddańczego - bez prawa do samostanowienia oraz suwerenności. W latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia Polacy zwodzeni polityką USA - ruszyli do wielkiego zrywu społecznego, który miał obalić socjalistyczny blok oraz Układ Warszawski. - Udało się. Niemcy stały się jednym państwem po czterech dekadach podziału i wzajemnej nienawiści. Obecnie Niemcy są największą potęgą ekonomiczną w UE a wiodąca potęgą jeżeli idzie o NATO w Europie. Ale RFN to spadkobiercy nazistowskich Niemiec dowodzonych przez grupę fanatycznych zbrodniarzy. Warto nie zapominać, że nadal wiele tragicznych kwestii odnoszących się do Polski i Polaków - jest publicznie kwestionowana w RFN, UK oraz USA. Polska stała się państwem biednym, zależnym a przede wszystkim zarządzanym przez kolejne ekipy rządowe, którym ostatnio dość łatwo udowodnić działanie na krzywdę i szkodę narodu polskiego, którego ubywa - a polityka rządzących zmierza do przyzwolenia do masowej aborcji (na którą skazani będą najbiedniejsi a zachęcani bogatsi Polacy - bo po co Polsce dzieci polskie? - Ohydne!).
Tak więc narodzie polski przestań się łudzić wolnością i suwerennością - jeżeli tej wolności i suwerenności nie wywalczysz sobie w wojnie, która wygrasz lub przegrasz tak, aby wyjść z wojny zwycięską ręką chociaż ekonomicznie. 
Przykre jest to, że Polacy po II Wojnie Światowej pozwolili na to, aby Polską rządzili agenci obcych państw, szkoleni poza Polską i działający bez przerwy w ukryciu tylko i wyłącznie dla obcych państw, obcego kapitału. 

wycięte z:


zachęcam do zapoznania się z informację źródłową


do pobrania w pliku PDF (wersja angielskojęzyczna)


Zmuszanie Polaki do zbrojenia się, napięcia tuż za granicą wschodnią Rzeczpospolitej Polskiej - przy jednoznacznej postawie tak zwanych sojuszników w NATO - jest sygnałem, że NATO bliższe jest polityce prowadzonej przez Rosję niż pragnieniom bezpieczeństwa Polski. - Polska od zakończenia II Wojny Światowej jest terenem niekończącego się eksperymentu politycznego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!