niedziela, 28 czerwca 2015

Wirusowy biznes na H5N1

Wirusowy biznes prowadzony kosztem społecznym. Poniżej interesująca wypowiedź doktora nauk medycznych Jerzego Jaśkowskiego, który ujawnia mechanizmy manipulacji politycznej i ekonomicznej rozpowszechnianiem paniki przed wirusem ptasiej grypy H5N1 i mutacjami wirusa.


źródło:
 http://naukawpolsce.pap.pl/Data/Thumbs/_plugins/information/68491/MTAyNHg3Njg,wirusgrypy.jpg
http://naukawpolsce.pap.pl/
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,68491,jak-wirus-ptasiej-grypy-dotarl-do-polski.htmldr n. med. Jerzy Jaśkowiak o ptasiej grypie
Jak spekulowano na temat wirusa ptasiej grypy w Polsce oraz jak wyglądały wiadomości przeczytacie zaglądając na poniższe linki:

H5N1źródło:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Flu_und_legende_color_c.jpg


H7N9


Spekulacji było tak wiele, że potrzebne były setki tysięcy złotych a może nawet miliony na tak zwane działania prewencyjne. - Kto więc na tym wszystkim zarobił setki tysięcy złotych a może miliony złotych? 
Obradował nad tym zespół rządowy, który bezpitośnie zapożycza społeczeństwo polskie u wierzycieli, którzy najbardziej liczą na to, że będę mogli wejść do Polski przejmując majątek państwowy, jako wierzytelność przeterminowaną. 

Materiał z roku 2006

źródło:
http://www.rmf24.pl/zdjecie,iId,98469,iAId,3485#ad-image-0


źródło:
http://www.rmf24.pl/zdjecie,iId,98469,iAId,3485#ad-image-0


Na badaniach polskich przypadków ptasiej grypy zarobiło brytyjskie laboratorium. - Ile? Tego raczej nie znajdę w sieci - można tylko przypuszczać, że zarówno badania, jak też zalecenia wydane przez to laboratorium przy wskazaniu metod i środków działania - kosztowały miliony złotych polski budżet. żródło:
http://ladrob.pl/wp-content/uploads/2014/12//bird-flu-437x234.jpg

Inne wirusy ptasie:wycięte z całości do pobrania w pliku PDF


wycięte z całości do pobrania w pliku PDF


wycięte z całości do pobrania w pliku PDF


źródło - strona internetowa:wycięte z całości do pobrania w pliku PDFJak jest każdy widzi. Sterowanie społeczeństwami na świecie może podlegać na manipulacji świadomością zagrożeń życia lub zdrowia - im bardziej społeczeństwo uboższe albo zapożyczone - tym łatwiej takim społeczeństwem manipulować. Ludzi zabijają nałogi takie, jak palenie papierosów - ale państwo czerpie ogromne zyski z akcyzy na wyroby tytoniowe - więc tego państwo nie zwalcza wszelkimi możliwymi środkami. Ludzi zabijają narkotyki - ale tego też jak widać - skutecznie nie zwalcza ani policja, ani agencje rzadowe powołane do zwalczania handlu substancjami psychotropowymi itd. 

Grypa stała się więc straszakiem numer jeden - bo jest dość powszechna i można udokumentować jej mutacje oraz rozpowszechnianie przypadków na całym świecie.