niedziela, 26 lipca 2015

Polski seks chlew!


Wartość "biznesu" rośnie a politycy jakby nabierali wody w usta. - Czy liczy się tylko polityczna dyktatura oparta o bezwzględną potrzebę próżniaczego życia czołówki rządzących partii politycznych?

Jak to jest ujęte w mediach? Otóż widać, jak na dłoni, że biznes rozrósł się od 1989 roku do skali super biznesu, z którego korzyści czerpią jedynie grupy powiązane w szemranych strukturach z polityką w regionach Polski ale przede wszystkim najważniejszych skupiskach miejskich takich, jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Białystok, Lublin, Przemyśl oraz Rzeszów - ale także Poznań, Zielona Góra - inne mniejsze także.  
Ile matek, sióstr i córek zarabia na seks biznesie? A ile z nich jest do tego zmuszanych? 

Konwencja w sprawie zwalczania handlu ludźmi i eksploatacji prostytucji

http://www.kcik.pl/doc/konw-w-spr-zwalcz-handlu-ludz-i-eksploat-prostyt_1952.pdf


źródło: strona internetowa - link poniżej:


Sejm RP obraduje, politycy zacierają ręce - bo nie brakuje im każdego miesiąca środków finansowych, wypłaty w resortach dokonywane są regularnie, opieka społeczna zaniedbuje świadomie najbardziej narażone na wyzysk i hanel ludźmi środowiska. Policja raz ściga a innym razem korzysta z seks biznesu. 

źródło: strona internetowa - link poniżej:


Tytuły w prasie oraz Internecie nie kłamią. Polska pogrążona jest biznesie, który pewnego dnia doprowadzi państwo do totalnej destrukcji i rozpadu.

źródło: strona internetowa - link poniżej:


Ktoś płaci za leczenie chorób wenerycznych, AIDS i HIV? - Komuś zabraknie na leczenie SM, chorób wieńcowych, chorób wzroku, układu kostnego itd.
Wnioski nasuwają się same - seks biznes zabija ludzi nie będących w tym biznesie ale nie mających zrozumienia we władzach państwa, Sejmie RP i Senacie RP. Umierają potrzebujący, ofiary nie mające nic wspólnego z seks biznesem - bo ogromne środki państwo przeznacza "ono" na leczenie osób związanych z seks biznesem, które nie płaca podatków i nie odprowadzają składek na ubezpieczenie zdrowotne. - Gdzie tutaj logika? 

źródło: strona internetowa - link poniżej:

Warszawa! - Stolica państwa, które nie tylko zniszczono moralnie ale także gospodarczo! - I kto to zrobił? Politycy rządzący państwem od 1989 roku - biorący sowite uposażenia finansowe z budżetu państwa. To wy, wszyscy podatnicy płacicie na tych polityków, którzy czynią wam życie bardziej "urozmaiconym" nakazując płacić tylko większe i większe podatki - aby żyło im się wygodniej a zarazem łatwiej manipulowało społeczeństwem.

źródło: strona internetowa - link poniżej:


Błąd w sztuce zarządzania państwem? A może celowa demoralizacja społeczna, w celu osłabienia narodowej spójności - takie wkładanie kija w mrowisko?

źródło: strona internetowa - link poniżej:


"Żyła złota" a społeczeństwo ubożeje. - Ubożejące matki, żony, córki - ruszają za "kasą" ruszając "tyłkiem". Ale nie ma dymu bez ognia - przecież mężczyźni: ojcowie, mężowie, synowie - płacą za "usługi", wchodzą w ten biznes jako klienci, wspólnicy, pracownicy, usługodawcy. 

źródło: strona internetowa - link poniżej:


Rekrutują, demoralizują, uzależniają, wykorzystują - wszystko zgodnie z prawem, które po 1989 roku ustanowili posłowie Sejmu RP a które to prawo akceptowali po kolei prezydenci RP. Fajnie? Nie sądzę, że fajnie - bo naród prowadzony do rozwiązłości seksualnej staje się narodem zniewolonym, podatnym na terroryzm i szantaż. Co na to politycy? Większość z polityków korzysta z płatnych usług seksualnych wczesniej lub później. Tak zwane seks afery nie wynikają z powściągliwości politycznych zapędów seksualnych ale z demoralizacji: łatwe pieniądze łatwo się wydaje na "przyjemności". Wśród oszustów, sutenerów, naciągaczy - są też kobiety, które w swojej upadłości nie cofają się przed niczym i zaliczają każdą okazję, aby tylko rozkoszować się seksualizmem, jaki im pozostał nim przyjdzie menopauza.

Problem, o którym nie mówią głośno politycy uczestniczący w "wyścigu szczurów" do urzędów państwowych oraz stanowisk ogólnie uznawanych za reprezentacyjne w państwie.źródło grafik: strona internetowa - link poniżej:


Zapach pieniędzy, czy może możliwość szantażu przedsiębiorców, polityków itd. - są "drzwiami" akceptacji seks biznesu?

Kraina mlekiem i modem płynąca? A może ...


źródło: strona internetowa - link poniżej:


źródło:
strona internetowa - link poniżej:W mediach można przeczytać wyznania bohaterów walczących i oddających często życie za wolność Ojczyzny, którzy mówią: "Nie o taką Polskę walczyliśmy". - Jak trudno współczuć tym botaterom, których życie, zdrowie, pamięć o nich - tak łatwo szargają zdrajcy tej Ojczyzny, seks bines - który ograbia polskość z godności. 

źródło: strona internetowa - link poniżej:


Nie ma granic w grupach społecznych, grupach wiekowych, płci - machina seks biznesu wchłania wszystkie wspomniane. Nikt nie kontroluje już poziomu bezbronności polskiej, polskiej sprzedajności za kilka euro, funtów lub dolarów. Sprzedajne państwo od polityków po prostytucję. Taki jest obraz RP 2015. 

Wkrótce wybory parlamentarne (Sejm przesiąknięty jest dewiantami) - nie łudzcie się, że będzie lepiej!

Rok 2017


Kwiecień 2017 przyniósł odsłoną makabryczną - mord na kobiecie - na Polsce w Egipcie!

Mafia robi swoje a politycy rządzący Polską i Polakami - wydają miliony na łapanie rowerzystów i kierowców przekraczających prędkość o chociażby 10 km/h

EUROPOL

ostrzega


wiadomości z kwietnia 2018 roku

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/znany-dziennikarz-ujawnia-polskie-gwiazdy-byly-prostytutkami-joanna-b/t8bchzq

Seks turystyka przynosząca "zastrzyk" gotówki w szybki acz nie do końca legalny sposób - oczywiście poprzez "upranie" dochodów w rozmaity sposób. Karuzela seks biznesu ale także niebezpiecznych związków ze światem wywiadów obcych państw - to problem naprawdę poważny a polski wywiad i kontrwywiad ma nad czym pracować.