środa, 1 lipca 2015

"Więzienna Służba Zdrowia"

Tylko ten, kto był chociaż raz w areszcie śledczym jako zatrzymany i aresztowany lub skazany i odbywał tam karę pozbawienia wolności (jedna z cięższych form pozbawienia wolności) lub zakładzie karnym - wie jak wygląda więzienna służba zdrowia (pomijam fakt, że jest to praktycznie najpewniejsze źródło "poczty" oraz handlu "detalicznego"). - A więc leczenie w więzieniu jest zwyczajnie kiepskie a nawet może być ze szkodą dla zdrowia więźnia - bo wielu osadzonych popada w lekomanię a to znów nakręca biznes farmaceutyczny powiązany z zamówieniami publicznymi jakie wygrywają przeważnie od wielu lat "dopasowane" firmy farmaceutyczne. O tym, że króluje placebo też nie muszę się rozpisywać. 
Do więzień trafiają mężczyźni i kobiety heteroseksualni, homoseksualni a bywa, że biseksualni. 
Podziały znikają, jeżeli zdrowie rzeczywiście zaczyna doskwierać a do zakończenia wyroku blisko. Koszty leczenia więźniów są niesamowicie wielkie. Na wolności ludzi nawet ubezpieczeni nie mają czasem pewności szybkości reagowania na ich bolączki tak, jak to dzieje się za kratami, gdzie Służba Więzienna staje na baczność przed niemalże każdym symulantem lub rzeczywiście chorym.
Poczytajcie sobie w tym dokumencie, którego link zamieszczam poniżej - ale wielu Polaków było chociaż raz w więzieniu a ci, co nie byli - przeważnie mają kogoś krewnego, kto zaliczył raz lub więcej razy wyrok bezwzględnego pozbawienia wolności. To właśnie więźniowie potrafia najdokładniej zrelacjonować stan rzeczywisty. A biorąc pod uwagę, że w więzieniach siedzą ludzie bez wykształcenia ale i z wyższym wykształceniem - można przyjąć za pewnik, że ich relacje są bardzo odzwierciedlające stan rzeczywisty. źródło:

wycięte z całości do pobrania w pliku PDF

Niewiele trzeba, aby ujrzeć prawdę.
źródło:

wycięte z całości do pobrania w pliku PDFOd dzisiaj zmienia się prawo karne oraz sam proces karny - miejcie uwagę na tych, których nieuczciwy proces sądowy, osadzenie w areszcie lub więzieniu może doprowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci za kratami.

Zbrodniarze są wśród prokuratorów i sędziów!

Życie jest tylko jedno - odebrać je może nawet niesprawiedliwość lub obojętność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOMENTOWANIE WSKAZANE!