czwartek, 12 listopada 2015

Kochajmy dzieci - bo tak łatwo je odbierają!

XXI wiek w Polsce oraz Europie przyczynia się za sprawą despotyzmu urzędniczego do patologii, która krzywdzi rodziny a szczególnie dzieci - poddawane terrorowi prawnemu.
Państwo - w którym defraudowane są miliony na urzędnicze posady nie mające żadnego racjonalnego uzasadnienia - państwo, w którym korupcja przybiera skalę niewyobrażalną w cywilizowanym świecie prawa i sprawiedliwości - odbieranie dzieci rodzicom - stało się podstawowym narzędziem terroru nad społeczeństwem.
Dlatego mówimy STOP ODBIERANIU DZIECI rodzicom, którzy ponad wszystko kochają własne dzieci, troszczą się o te dzieci i przyczyniają się do prawidłowego rozwoju społecznego.


źródło:
plik PDF do pobrania


Czym innym jest odbieranie dzieci rodzicom, opiekunom - którzy nadużywają siły, bezprawia wobec bezbronnych dzieci - ale takich przypadków jest obecnie procentowo bardzo mało. 

źródło:
strona internetowaźródło:
strona internetowa


źródło:


źródło:Przemoc państwa wobec rodzin i małoletnich dzieci
Proceder odbierania dzieci w Polsceźródło:
plik PDF do pobraniaźródło:
plik PDF do pobrania 


źródło:
strona internetowa


Rodzina jest podstawową komórką społeczną - o czym zapominają urzędnicy, politycy i sędziowie sądów rodzinnych. Takie "zapominanie" może prowadzić do osłabienia stabilizacji narodowej - co nie jest przypadkowe - bo polityka społeczna w Polsce i Europie skłania się do rotacji społecznej. Państwa z wyraźnym niżem demograficznym "kupują" sobie różnymi działaniami podstępnymi na niwie politycznej - prawo do przejmowania dzieci z państw, w których zwyczajnie społeczeństwa są uboższe ale płodniejsze. 


źródło:
plik PDF do pobrania


Nie dajcie krzywdzić dzieci - przez urzędników - ale nie krzywdźcie dzieci własnych, troszczcie się o dzieci w rodzinie, wśród krewnych i znajomych a nieznajomym starajcie się udzielać wsparcia w takim zakresie, jaki uznacie za stosowny ku poprawie bytu i sytuacji społecznej. 


źródło:
plik PDF do pobrania


źródło:
odwołanie do strony internetowej:


Tylko silne poczucie więzi rodzinnych, więzi społecznych jest gwarantem przetrwania narodu i społeczeństw.


źródło:
strona internetowa


Społeczeństwo nawet wielonarodowościowe ma prawo do uznania faktu, że tylko rodzina, gdzie dzieci mają biologicznych rodziców oraz najbliższą rodzinę składającą się z krewnych w linii prostej - jest gwarantem stabilizacji życia dziecka aż do pełnoletności.