wtorek, 8 grudnia 2015

Raj windykacyjny - Polska!

Polska - raj dla firm windykacyjnych i bankierów - którzy mają niewątpliwy układ przeciwko obywatelom polskim, których najpierw podniecają i kuszą dobrami konsumenckimi a następnie przejmują i licytują te dobra - na czym najbardziej tracą zwykli ludzie nie potrafiący posługiwać się podstawową matematyką.
- Czy Rząd RP ma kontrolę nad tym kartelem powiązań? - Oczywiście, że nie ma i nie bardzo kto jest odważny wśród rządzących do położenia tamy takim praktykom. Polska to nie Islandia! 
Pomiędzy bankami i firmami windykacyjnymi dochodzi do jawnej zmowy - gdzie ofiarami są konsumenci kredytów dla ludności. 
To jest już terror ekonomiczny na narodzie! A więc STOP terrorowi ekonomicznemu w Polsce! 
Nie dajcie się zniszczyć do końca - notujcie obroty firm windykacyjnych, upubliczniajcie nieuczciwe praktyki i oczywiście chroćcie swoje życie przed agresją firm windykacyjnych.

Ten materiał jest dla każdego z was:
źródło:źródło:
strona internetowa
źródło:
strona internetowa


Czy więc Rząd RP w 2016 roku zacznie do0konywać lustracji działań powiązanych pomiędzy bankami oraz instytucjami finansowymi a firmami windykacyjnymi i komornikami wszelkiego rodzaju?

Brak skutecznej interwencji państwa w takie procedury - godzi w poczucie bezpieczeństwa obywateli, którzy w skorumpowanym państwie mogą bać się każdego dnia o przyszłość i dorobek życia.

Kto i dokąd wyprowadza polski dorobek obywateli?