czwartek, 15 czerwca 2017

Ofiara handlu dziećmi w Szkocji!

Islamscy przestępcy powiązani z mafią w Szkocji zniewolili polskie dziecko i zniszczyli życie polskiej rodzinie! MSZ RP jest współwinne tragedii polskiej rodziny i polskiego dziecka!Kodeks Karny - prawo polskie stosowane poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej w obronie obywateli polskich

art. 110 k.k.


Warszawa - 2010


Glasgow 16.12.2015 - ........ - ofiara mafii handlującej dziećmi w Szkocji


źródło:

Katowice 2010 i Gdynia 2010

 


MAFIA SPREPAROWAŁA FAŁSZYWE DOWODY I PORWALI DZIECKO ZE SZKOŁY SZKOCKIEJ W GLASGOW W DNIU 16.12.2015 ROKU
OD 30 MAJA 2017 DZIECKO NIE MA KONTAKTU Z TATUSIEM - JEDYNYM RODZICEM - KONSULOWIE POPARLI MAFIJNY UKŁAD
- MAFIA PROWADZI INTENSYWNY TERROR NA NAS I NA INNYCH RODZINACH!Dziecko polskie - ofiara terroru i handlu dziećmi w Glasgow!

* Kontakt poprzez formularz kontkatowy w pasku bocznym! Patrz obok.
Nadmieniamy, że mamy dowody twarde i trwa śledztwo w sprawie sprzedaży polskiego dziecka!
Przypominamy, że mamy dowody na to, że w sprzedaży tego dziecka maczali palce: prezes fundacji ze Świdnicy, jego pseudo wolontariuszka, dziennikareczka z Krakowa i jej przytupas oraz kilka osób z nimi powiązanych.

UWAGA - przestrzegamy przed handlarzami dziećmi oraz tymi, którzy pomagają sprzedawać polskie dzieci do niewoli w UE! Posiadamy listę udziałowców w handlu polskimi dziećmi.


Informujemy, że biologiczna matka tego chłopca pomagała w tym, aby dziecko nie miało swojego domu i jedynego rodzica - trwają śledztwa prokuratorskie wobec tych, którzy przyczynili się do handlu polskim chłopcem i którzy sprzedawali dziecko wielokrotnie już między członkami mafii dzieląc się zyskami. 

I ty możesz pomagać. 

STOP 
pomówieniem wobec mnie i nas - moich najbliższych


Przestrzegamy przed Fundacją Polak Polakowi Przyjacielem i jej prezesem Tomaszem Lingo! 
Wobec tego prezesa wytopczone jest oskarżenie prywatne w imieniu polskiego dziecka i jego ojca - prokuratura podjęła śledztwo!O tym, który ułatwia terror na polskim dziecku w Szkocji - bo odmówiłem mu "kooperacji" w procederze przestępczym. TYLKO PRAWDA!

To on - jest współsprawcą zniewolenia Miłoszka!

Dariusz Adler - handlarz polskimi dziećmi w Szkocji!

Jesteś oszustem i sprzedajesz Polaków w imię własnych interesów Dariusz Adler!
Tak samo nas sprzedałeś jak konfidenci sprzedający Polaków - Niemcom, sowietom i innym mordercom!


źródło:
http://www.edinburgh.mfa.gov.pl/resource/949b474a-d65f-43be-910d-1539a678c708:JCR


źródło: 
http://www.pangeamagazine.com/annual-dinner-dance-scottish-polish-cultural-association/?lang=en

Zmarł jako Konsul Generalny RP w Belfaście!Dariusz Adler w rzeczywistości poparł handel dziećmi przez mafię w Szkocji, mataczył i odmawiał pomocy - nawet, gdy Miłoszek był pobity wielokrotnie oraz wsparł islamskie przestępstwo zorganizowanej grupy przestępczej czym wyczerpał znamiona przestępstwa określonego w art. 231 k.k. 

Dariusz Adler wsparł pakistańsko-islamskich przestępców składających fałszywe oskarżenia, do których byli szkoleni - o nich przeczytacie w chodząc na stronę internetową, gdzie islamska oszustka żali się do Angeli Merkel i do prokuratora w Niemczech - bo islamscy przestępczy dokonali fałszerstw i byli ścigani w RFN. Jednak Dariusz Adler konsul generalny RP w Edynburgu o wszystkim wiedząc - wspierał islamsko-pakistańsko-niemiecko-szkocką mafię - która poprzez fałszywe oskarżenie mnie - zalegalizowali sobie pełen socjal w Szkocji, dostali za to dom i pieniądze na pełne wyposażenie, opiekę prawną i wsparcie ze strony polskiego konsulatu oraz prezesika tomasza lingo - oszusta wspierającego islamską mafię. Konsul Dariusz Adler mając pełnó świadomość, że sprzedaje mojego syna i mnie - za własne interesy - odmawiał nam pomocy konsularnej i mataczył w sprawie oraz fałszowali z innymi konsulami treść dokumentów. Dariusz Adler - jesteś oszustem i ja ci to udowodnię publicznie!
Dariusz Adler jako funkcjonariusz publiczny dopuszczał się wielu przestępstw na krzywdę i szkodę interesu polskich obywateli, polskich rodzin i polskich dzieci w Wielkiej Brytanii  także atakował osoby ujawniające prawdę o jego przestępstwach z art. 213 k.k. jako funkcjonariusza publicznego. Wobec Dariusza Adlera konsula generalnego toczyły się czynności śledcze o bardzo poważne nadużycia władzy i zaniechania obowiązków wobec obywateli polskich w Szkocji. - Jego doniesienie trafiło na śledczych, którzy nie mieli wątpliwości, że Dariusz Adler sam łamie prawo także prawa człowieka obywateli polskich w Szkocji a także nadużywał władzy wspierając porywanie polskich dzieci od polskich ojców i matek. 

Islamska mafia najpierw kradła w RFN, gdy grunt im się tam palił pod nogami - przenieśli się do Szkocji, gdzie nas fałszywie oskarżyli - za co dostali dom, pełen socjal i wszelkie wsparcie prawne i ochronę! Nas nie wspierał nikt z MSZ RP! Wręcz przeciwnie - konsulowie pisali fałszywie brzmiące pisma i mataczyli - bo robią interesy z mafią handlującą dziećmi!

źródło: Internet (dotyczy mafii isslamskiej, która pośrdniczyła w terorze na polskiej rodzinie i polskim dziecku)

UWAGA! 
O tym wiedział MSZ RP - że ja i mój syn jesteśmy ofiarami mafii islamsko-pakistańsko-niemiecko-szkockiej
MSZ RP wspierał terror na nas, fałszowali konsulowie i w Departamencie Konsularnym treść dokumentów a wszystko za przyzwoleniem Ministra Spraw Zagranicznych - który był informowany w sprawie. 


źródło: Internet (ale w posiadaniu polskiej prokuratury i innych organów ścigania)

Dariusz Adler - konsulu zdrajco wobec interesów narodu polskiego i naszych praw konstytucyjnych!


Chciałbym żeby cię tak bili w niewoli, jak bili i jak być może dzisiaj biją nadal mojego syna! Abyś czuł siniaki - jak czuł siniaki Miłoszek - przysięgam, że nie ujdzie ci to płazem oszuście handlujący polskim dzieckiem!


Konsul Generalny Dariusz Adler lubi się zabawić - oczywiście za państwowe pieniądze najlepiej.

Konsul Generalny RP w Edynburgu Dariusz Adler - to on od grudnia 2014 mataczył, odmawiał pomocy mając wszystkie dowody na to, że jesteśmy ofiarami dyskryminacji, fałszowania dokumentów i wydawania decyzji o znaczeniu prawnym opartych o fałszerstwa. To on odmawiał poinfomowania policji o biciu Miłoszka, odmawiał udziału konsuli w posiedzeniach SCRA i sądu - gdzie islamscy przestępcy wspierani przez mafię - dokonywali rozboju prawnego na naszych prawach i wolnościach. Dariusz Adler - to on - jest współwinny a poprzez pisanie bzdurnych pism, które zostaną opublikowane oraz notoryczne oszustwa na naszą szkodę przyczynił się do bicia Miłoszka, pozbawiania nas praw - na rzecz przyznawania praw islamskim przestępcom. To Dariusz Adler nadzorował działania konsul Jolanty Srebrakowskiej, która kłamała, zwodziła i mataczyła. To Dariusz Adler koordynuje pracą wicekonsula Tomasza Tadli - tego samego, który powiedział, że wojny z Wielką Brytanią o jednego Miłosza - konsulat nie wywoła! Sitwa konsularna!

Czytaj także:

http://post.kar.salon24.pl/634144,odmowa-msz-pomocy-dziecku-porwanemu-w-niemczech


Miłoszek od 30 maja 2017 pozostaje bez kontaktu ze mną u katów nad nim!
Dziecko nie ma żadnej pomocy i ochrony ze strony konsulatu i MSZ RP!

Dariuszu Adler - konsulu generalny wspierający terror na naszej rodzinie - doczekasz się sądu i kary!

Minister Witold Waszczykowski nie wie o porywaniu polskich dzieci przez mafie w UE? 
Wie! Tylko, że zataja to i udaje, że nie ma problemu!Minister Spraw Zagranicznych jest winien wielu tragedii polskich dzieci i polskich rodzin - tak samo jego poprzednik oraz dyrektorzy w Departamencie Konsularnym MSZ RP - cinkciarze a nie dyplomaci i urzźdnicy państwowi - oby dopadła ich komisja weryfikacyjna - bo działają na krzywdę i szkodę wielu polskich rodzin w UE.

OSZUSTWO W RAPORCIE MSZ RP

źródło:
http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/raporty_konsularne/raport_konsularny_2016

TEN RAPORT DOWODZI TYLKO MATACTW W MSZ RP!2017.04.27 Miłosz M. oświadcza że, konsul Jolanta Srebrakowska nie rozmawiała z nim. from Slawomir on Vimeo.

Jolanta Srebrakowska konsul RP w Edynburgu jest oszustką! 


Konsul Jolanta Srebrakowska oczywiście lubi się pokazać z harcerzami ale na pomoc polskiej rodzinie, szczerość i odwagę cywilną to ją już nie stać! Taka jest prawda!
Ta pani konsul - powinna być postawiona przed sądem przez prokuratora!

"Ból chłopca" poetka Maria


Miłoszek w naszym domu miał wszystko, czego potrzebował a przede wszystkim bezpieczeństwo, troskę i radosne dziecięce życie! 
Mafia, w której są sędziowie, urzędnicy szkoccy i polscy - zabrali Miłoszkowi prawo do radosnego dzieciństwa w rodzinnym domu pod troską ukochanego rodzica! Oddali Miłoszka w łapy starych Szkotów bo ci dzielą się zyskami z mafią!


Miłoszek w swoim pokoiku na kilka dni przed tym, jak mafia sprzedała go i zniewolili go przestępcy z przyzwoleniem konsuli i MSZ RP. Pawda jest taka, że MSZ RP sprzedaje polskie dzieci we własnym interesie przestępczego układu. 

Gdy napisałem do ZHP, ZHR - także w Szkocji - nawet nie raczyli odpisać na e-mail! - Gdy poprosiłem konsula Jolantę Srebrakowską o zorganizowanie wsparcia ze strony ZHP lub ZHR - zbyła mnie zdawkową odpowiedzią. Harcerze? Nie wierzę! Ale państwo utrzymuje harcerstwo - które w razie potrzeby - odwraca się od potrzebujących polskich dzieci porywanych przez mafie - przy milczeniu MSZ Departament Konsularny, w którym powinna pojawić się NIK i sprawdzić skalę matactwa ze strony urzędników MSZ RP - na krzywdę i szkodę polskich rodzin w Szkocji. źródło:
http://www.polishexpress.co.uk/norwegowie-odebrali-dzieci-czeskiej-rodzinie-jak-zareagowal-prezydent-czech


KONSULAT GENERALNY RP W EDYNBURGU ŁAMIE NASZE PRAWA I PRZYZWALA NA ŁAMANIE TYCH PRAW PRZEZ MAFIJNY UKŁAD W SZKOCJI

Art. 19. W przypadku powzięcia wiadomości o tym, że obywatel polski jest traktowany przez

władze państwa przyjmującego w sposób mniej korzystny niż wynika to z

przepisów obowiązujących w tym państwie, noszący znamiona dyskryminacji lub niezgodny z

międzynarodowymi standardami dotyczącymi praw człowieka, konsul podejmuje działania zgodne

z prawem międzynarodowym i prawem państwa przyjmującego w celu ochrony praw tego

obywatela polskiego.


Art. 20. 1. Konsul udziela pomocy obywatelowi polskiemu, w szczególności w razie poważnego

wypadku lub ciężkiej choroby, aresztowania lub zatrzymania tego obywatela, w razie aktu

przemocy, którego ofiarą padł obywatel polski, w razie zgonu obywatela polskiego lub

konieczności nagłego powrotu obywatela polskiego pozbawionego środków finansowych do

Rzeczypospolitej Polskiej albo do państwa zamieszkania (pomoc konsularna).

2. Pomoc konsularna jest udzielana w niezbędnym zakresie i z zastosowaniem środków

koniecznych do ochrony istotnych praw i interesów obywatela polskiego.


Art. 21. 
konsularnej obywatelowi państwa członkowskiego Unii Europejskiej, które na terytorium państwa

przyjmującego niebędącego państwem członkowskim Unii Europejskiej, nie ma swojego

przedstawicielstwa dyplomatycznego lub urzędu konsularnego, albo jeżeli nie może w danym

przypadku udzielić pomocy konsularnej temu obywatelowi.

2. Konsul może przekazać wniosek o udzielenie pomocy konsularnej obywatela, o którym mowa w

ust. 1, urzędowi konsularnemu lub przedstawicielstwu dyplomatycznemu innego państwa

członkowskiego Unii Europejskiej, jeśli jest on właściwy do udzielenia takiej pomocy i nie narusza

to praw i interesów tego obywatela.

3. Konsul w niezbędnym zakresie współpracujea także koordynuje swoje działania z państwami

członkowskimi Unii Europejskiej oraz z Unią Europejską, w szczególności poprzez:

1) prowadzenie konsultacji i uzgodnień poprzedzających udzielenie pomocy konsularnej;

2) wymianę i dostarczanie niezbędnych informacji, w tym danych osobowych potwierdzających

tożsamość i obywatelstwo obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej wnioskujących o

udzielenie pomocy konsularnej;

3) zawieranie, za zgodą ministra właściwego do spraw zagranicznych, praktycznych uzgodnień

dotyczących udzielania pomocy konsularnej obywatelom państw członkowskich Unii Europejskiej

na terytorium państwa przyjmującego niebędącego państwem członkowskim Unii Europejskiej;

4) podawanie do powszechnej wiadomości i wykonywanie praktycznych uzgodnień, o których

mowa w pkt 3.  https://prawo-mocni.blogspot.co.uk/2017/05/

 Według kodeksu karnego - każdy, kto posiada wiedzę, że doszło do podejrzenia przestępstwa na polskim dziecku - ma prawo a nawet obowiązek powiadomić prokuraturę lub Policję albo skontakotwać się z adwolatem Pro-bono, albo wejść do najbliższej prokuratury i porozmawiać z prokuratorem rejonowy, który uzyskawszy podstawowe informacje ma obowizek sprawdzenia. W Prokuraturze Krajowej sprawa jest już znana a także jest śledztwo ale to być może za mało na mafię handlującą tysiącami polskich dzieci w całej Europie. Dziękujemy za serdeczne wpisy. Dzieci, o które walczy Paweł Bednarz - nie mają często już rodziny i nie ma kto o nie walczyć w w łapach handlarzy i spekulantów - są towarem.

Możesz powiadomić prokuraturę lub Policję w całej Polsce o tym, że masz podstawową wiedzę o tym, że polskie dziecko jest ofiarą mafii w Szkocji. Na podstawie prawa międzynarodwego będzie kolejne śledztwo i możemy uratować polskie dzieci:

https://mswia.gov.pl/download/1/21867/Poradnik.pdf

https://www.arslege.pl/obowiazek-zawiadomienia-o-przestepstwie/k13/a2620/

http://www.czpk.pl/dokumenty/zeszyty/2005/zeszyt1/Dudka_K-Prawny_obowiazek_zawiadomienia_o_przestepstwie_a_odpowiedzialnosc_pokrzywdzonego_za_czyn_z_art._240_k.k.-CZPKiNP_2005-z.1.pdf
Wszystkie ważne dowody są w posiadaniu prokuratury w Warszawie a także częściowo w MSZ RP, BRPD i RPO - a także zabezpieczone są w wielu miejscach i na wielu nośnikach pamięci - na wypadek, gdy mafia doprowadziłaby do znikniącia mnie lub mojego syna.

Miłoszek od 30 maja 2017 roku wskutek ujawniania prawdy od mafii został uprowadzony i nie mam żadnych informacji o jego losie a Konsulat Generalny RP w Edynburgu w osobach:

konsul generalny RP Dariusz Adler
konsul Jolanta Srebrakowska
konsul Michał Zawisza
wicekonsul Tomasz Tadla

dopuścili się działań przestępczych wobec nas - co zostało zgłoszone do prokuratury i MSZ RP.

Ostatnio nastąpiły pewne zmiany i okazało się, że oszust i mataczący konsul Tomasz Tadla trafił do pracy na placówkę w Belfaście. Na jego miejsce trafił konsul Michał Zawisza, który realizuje doktrynę Dariusza Adlera - która od początku nas dyskryminowała i wspierała mafijny układ w Glasgow - handlujący moim synem - a do tego rączka rączkę myje" - tylko, czy ci oszuści na konsularnych stanowiskach żyją w poczuciu bezkarności? Czyją politykę wspierają? Islamski terror na nas? A może handel dziećmi jest zaplanowany a oni tylko mają dopełniać procedur wyniszczania polskich rodzin, które są ofairami terroru na terenie Szkocji? Sprawy są rozwojowe a dowody będą w stu procentach ujawniane - bo są zabezpieczone u odpowiednich ludzi i w odpowiednich instytucjach. Konsul Jolanta Srebrakowska nie napisała nawet jednego pisma w naszej obronie - bo konsul generalny jej zabronił! Taka jest oficjalna wersja relacji konsula Jolanty Srebrakowskiej.

Wymienionym konsulom życzę - aby ich islamscy fundamentaliści nagrodzili za wspieranie islamskiej mafii - która nam odebrała nie tylko normalne życie ale dziecko poddała terrorowi! 


W sprawie szkodzenia nam i pisania pomówień brały osoby powiązane z Tomasze Lingo prezesem fundacji - wobec którego został złożony prywatny akt oskarżenia za przestępstwa umyślne i ciągłe wobec mnie i mojego syna. Ponadto wobec Tomasza Lingo i jego fundacji - prowadzone są czynności GIODO w Warszawie za narszanie ustawy o ochronie danych osobowych wobec mnie i mojego syna.

źródło: 

http://brpd.gov.pl/sites/default/files/rpd_stare/wystapienia/wyst_2012_10_23_msz.pdf

Konsul Generalny RP w Edynburgu fałszując informacje do MSZ RP, RPD oraz RPO a także nie informując o prawdziwych działaniach mafii w Szkocji wobec polskich dzieci i polskich rodzin - przyczynił się do tragedii mojego syna sprzedanego przez mafię ale także do tragedii innych polskich rodzin, polskich dzieci - a także do ukrywanych samobójstw Polaków poddawanych łamaniu praw w Szkocji - przez mafine układy - do których konsulat przykłda swoje ohydne łapska - wystawiając polskie rodziny i polskie dzieci na krzywdzenie i poniżanie oraz pozbawianie nas praw jakie gwarantuje nam prawo UE i prawo międzynarodowe.
Oskarżam konsuli KG RP w Edynburgu o fałszerstwa i manipulowanie faltami na krzywdę i szkodę nas obywateli polskich i mam na to dowdy!https://www.youtube.com/user/MrMilunio1


TERROR NA POLSKICH DZIECIACH 
a politycy udają, że nic się nie dzieje! 
Politycy i urzędnicy antypolscy!

Tak dziecko porzuciła wyrodna "matka" - pod garażem - jak psa! Potem zaszła sobie w kolejną ciążę z "przyjacielem" - do sądu oboje wnieśli fałszywe dokumenty a skorumpowany sąd pozbawił polskie dziecko łamiąc prawa dziecka - obowiązku alimentacyjnego ze strony matki - oczywiście na wiele lat - obecnie prokuratorzy mają co robić - bo nie damy bezkaenie łamać naszych praw! I jeszcze jedno - każdy kto przyspożył temu dziecku cierpienia, łez - odpowie pewnego dnia i na pewno pożałuje tego, że krzywdził to dziecko i świadczył nieprawdę przeciwko nam. To mają jak w banku.


Handlarze dziećmi - jako pierwsze pozyskują ich DNA - potem wszystko jest utajniane a odbieranie dzieci usankcjonowane mafijnymu układami - ale Rzeczypospolita Polska bierze w tym udział.

http://www.translogistics.pl/files/jtl/2014/R2.pdf

http://ec.europa.eu/chafea/documents/health/hp-infosheets/organ_transplantation_and_donation_informationsheet_pl.pdf

https://www.zdrowie.abc.com.pl/aktualnosci/cywilnoprawny-aspekt-transplantacji-organow,21301.html

W UE  - polskie i nie tylko polskie dzieci są towarem dla transplantologów i żywymi magazynami dla mafii handlujących organami - nawet w majestacie prawa!

http://www.poltransplant.org.pl/

http://www.poltransplant.org.pl/klo.html

http://www.poltransplant.org.pl/prawo.html

Narządy dzieci w wieku około 10 lat życia - są idealne dla biorców - dlatego w UE jest tak ogromny "magazyn" dzieci pozbawionych rodziców i wszystkim politykom to pasuje - przecież są jako jedni z pierwszych w kolejce po nowe nerki, serce itd.

NIGDY NIE DAM ZGODY NA POBIERANIE ORGANÓW MOJEGO SYNA I MOICH!

Sprawa wolności wyboru i sumienia! - Nie oczekuję w kolejce na organy od kogokolwiek! Bóg dał życie a ludziom wara do jego długości!

http://www.poltransplant.org.pl/konwencja_o_prawach.html

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/strasburg-transplantacja-organow-wylacznie-za-zgoda-rodziny-zmarlego

Wobec nas tworzone są fałszywe pomówienia przez grupę przestępczą utajnioną przez oszusta Tomasza Tadeusza Lingo prezesa fundacji, która kolaborowała z handlarzami dziećmi.Miłoszek uwielbia polskie potrawy, uwielbia to, co ja gotuję - gotował ze mną bardzo często - mafia zakazała przynoszenia dziecku jedzenia!

Mafijny układ w Glasgow pozbawiał nas normalnego życia a we wszystkim pomogli konsuliwie RP! Ohydne!

PRAWDA I TYLKO PRAWDA!


TO UKRYWA MSZ RP I KONSULATY RP W WIELKIEJ BRYTANII
TO UKRYWA KANCELARIA PREZYDENTA RP
TO UKRYWA KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW RP

Tłumacz z Anglii objaśnia mechanizm "zalegalizowanego" handlu dziećmi w Wielkiej Brytanii


Wielka Brytania - a więc Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna - czyli te kraje, gdzie Polacy, polskie rodziny wyjechały szukać godnego życia - dokonują utajnionej eksterminacji rodzin polskich i sprzedają polskie dzieci do tak zwanej pieczy zastępczej - tylko i wyłącznie na podstawie fałszowanych dowodów i pomówień wobec polskich rodziców. Patologia wśród polskich rodzin w Wielkiej Brytanii - to wynik terroru na polskich rodzinach i dyskryminacha społeczna wobec Polaków. 
Dla dziecka ukochanego - synka Miłoszka - tatuś  Imiona i nazwiska islamsko-szkocko-niemieckiej mafii są w posiadaniu Prokuratury Krajowej w Warszawie.

MSZ RP zataił ogrom informacji a konsulowie z KG RP w Edynburgu wspierają handel polskimi dziećmi - zwłaszcza trójka wymieniona w blogu. Konsul Michał Zawisza - jest oszustem wspierającym szkocko-islamski terror na polskiej rodzinie - mataczy w pismach i oczywiście odmawia pomocy polskiej rodzinie.

Dobranoc syneczku