piątek, 16 czerwca 2017

Ofiara przemocy instytucjonalnej w Szkocji - MSZ RP mataczy w tej sprawie!

UWAGA!
Od 30 maja 2017 roku Miłoszek jest izolowany celowo - bo mówił prawdę - za prawdę został pozbawiony domu, jedynego rodzica i polskości! Jest dzieckiem zniewolonym w Glasgow a Konsul Generalny Dariusz Adler poprzez matactwa wspiera islamską mafię oszustów i przestępców - czym wyrządza nam ogromne krzywdy i straty a Miłoszkowi odebrał prawo do szczęśliwego dzieciństwa.

Jesteśmy represjonowani za ujawnianie prawdy o porywaniu polskich dzieci w Szkocji, prawdy o tym, że konsulowie wspierają mafię w Szkocji handlującą dziećmi a także prześladowani przez pewną grupę pracowników MSZ RP - gdyż ujawniłem wiele a posiadam jeszcze więcej - także nagrania audio - kiedy konsul informuje, że Dariusz Adler jako konsul generalny - zakazał wspierania i pomocy Miłoszkowi i mnie!

MAFIA SPREPAROWAŁA FAŁSZYWE DOWODY I PORWALI DZIECKO ZE SZKOŁY SZKOCKIEJ W GLASGOW W DNIU 16.12.2015 ROKU
OD 30 MAJA 2017 DZIECKO NIE MA KONTAKTU Z TATUSIEM - JEDYNYM RODZICEM
- BO MAFIA PROWADZI INTENSYWNY TERROR NA NAS!

SZKOCJA

To zrobili przestępcy z islamskimi powiązaniami!

Kodeks Karny - prawo polskie stosowane poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej w obronie obywateli polskich

art. 110 k.k.
MSZ RP i inne instytucje mają wszystkie na to dowody ale to nas wyniszczają!

Szkocja dołączyła do krajów, gdzie prześladuje się Polaków i niszczy polskie rodziny!


źródło:


Kiedy Rząd Rzeczypospolitej Polskiej podejmie działania prawne na forum Unii Europejskiej?
Fałszywe oskażenia, preparowane dokumenty, oszustwa, terror instytucjonalny, skorumpowani
urzędnicy i wszechobecna dyskryminacja a także poniżenia i sprzedajni rodacy - zwłaszcza tłumacze - jakże tłumaczący stronniczo i krzywdząco - nawet bardzo niepoprawnie, co jest na wygodne handlarzom dziećmi!Mafia - to przede wszystkim islamscy przestępcy powiązani ze szkockimi urzędnikami!
MSZ RP nie działa należycie! MSZ RP zataja prawdę!

https://gloria.tv/video/26pmfhpGLJ8VBuA4SQmBKvbQf


STOP 
pomówieniom - nikt nie ma prawa mnie i nas poniżać ani ubliżać nam i naszym bliskim.


Przestępstwa nad nami - trwają ciągle od listopada 2014 roku - od tego czasu Konsulat Generalny RP w Edynburgu ma pełną wiedzę - ale ta wiedza była fałszowana a pisma konsularne zawierały kłamliwe treści lub dezorientujące odbiorców - nie mających pojęcia o prawdzie!

Miłoszek jest sprzedany i mam na to dowody! Dowody ma prokuratura polska! Dowody są już w posiadaniu odpowiednich ludzi!

Dziecko było bite za mówienie prawdy na Policji, w Glasgow Sheriff Court! 

Miłoszek był wielokrotnie pobity w niewoli - w odosobnieniu - aby nie miał komu się poskarżyć odbierali nam spotkania - zakazywali dziecku opowiadania o tym wszystkim a jak opowiadał to odbierali nam spotkania i uniemożliwiają powrót Miłoszka do mnie i do Polski - bo wtedy prawda i to cała będzie przedmiotem postępowań międzynarodowych. 

Miłoszek był poddawany znęcaniu się nad nim psychicznym i fizycznym - przez ludzi mafii!

MSZ RP - a zwłaszcza konsulowie wymienieni w tym materiale - zataili nasze dowody, odmawiali i odmawiają pomocy a także fałszują treści dokumentów i mataczą wzajemnie siebie chronióc przed odpowiedzialnością karną za przestępstwa zaniechania ochrony naszej rodziny!UWAGA! - safeguarder - jest człowiekiem mafii - a ludzie handlujący moim synem mają przyzwolenie MSZ RP - ale nie wieczyste! Trwają postępowania - dowody otrzymują odpowiednie służby - więc czekamy na dzałania - bo dziecko ma prawo do powrotu do mnie i bezpiecznego, radosnego życia - jakie miał do 15 grudnia 2015 roku - do dnia, kiedy ludzie mafii w Glasgow uprowadzili Miłoszka ze szkoły, gdzie już był wskazany jako dziecko do sprzedania!

To pobicie nastąpiuło po utajnionych fałszywych donosach płynących od prezesa fundacji w Polsce (jest to ujawniane i jego sitwy sprzymierzeńców wskazanych w odpowiednich dokumentach)

Bicie Miłoszka następowało po każdorazowych oszustwach mafijnej sitwy, którą wsparli przestępcy powiązani z prezesem Tomaszem Lingo, który od stycznia 2016 roku rozpoczął wspieranie terroru na naszej rodzinie a także osobiście zaangażował się w wyniszczanie naszej rodziny a szczególnie wyniszczanie życia Miłoszka! Tomasz Lingo ma swoją rodzinę - i wkrótce społeczność dowie się więcej prawdy - jak to Polacy wspierali handel moim synem.Nazwiska przestępców - także policjantów, którzy fałszowali raporty i zastraszali mnie - są już przekazane polskim organom ścigania.
Safeguarder Alan Murdoch pisał kłamstwa i przyzwolil na bicie Milunia!
Social Workers z HSCP SWS Glasgow - zastraszali nas, a nawet terroryzowali Miłoszka i mnie!
Ich nazwiska są przekazane do Prokuratury Krajowej RP i Ministerstwa Sprawiedliwości!
Handlarze dziećmi i przestępcy dokonujący fałszywych oskarżeń a także preparujący fałszywe dowody oraz islamscy przestępcy składający fałszywe zeznania - nie mogą być bezkarnie chronieni w Szkocji przez układy korupcyjne!

Odsłuchaj.


RPD - ładne spoty reklamowe i nic więcej. 
Miłoszek miał wspaniałe dzieciństwo pod moją troską i opieką - ale przeszkadzało to mafii ale także biologicznej wyrodnej matce, która jako pierwsza krzywdziła Miłoszka - wobec niej toczy się śledztwo prokuratorskie - także z uwagi na art. 233 k.k. (przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości).


Chcesz znać prawdę?

Formularz kontaktowy ci to umożliwi! - Jesteś dziennikarzem śledczym, jesteś adwokatem, jesteś śledczym - masz prawo poznać prawdę i ujawnić handel moim synem przed każdym trybunałem międzynarodowym. Winni nie mogą być bezkarni - bo taki los ma tysiące dzieci polskich w całej UE.

Oświadczenie

Gdyby mi się coś stało, gdyby mnie zabili albo bym "popełnił"samobójstwo - czego nie planuję i nie mam zamiaru - gdyby Miłoszkowi coś zrobili - chcę, aby było to publicznie wiadome!
Miłoszka mafijny układ próbuje wywieźć z UK bez mojej wiedzy i zgody!Minister Witold Waszczykowski nie wie o porywaniu polskich dzieci przez mafie w UE? 
Wie! Tylko, że zataja to i udaje, że nie ma problemu!

OSZUSTWO W RAPORCIE ZA ROK 2016 


źródło:
http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/raporty_konsularne/raport_konsularny_2016

TEN RAPORT JEST KOLEJNYM DOWODEM NA ZATAJENIE PRAWDY!

KOLEJNE OSZUSTWA NA STRONIE KONSULATU GENERALNEGO


źródło:
http://edynburg.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wyniki_bozonarodzeniowego_konkursu_dla_dzieci?printMode=true

Najmniejszego wsparcia - a na dodatek Konsul Generalny RP w Edynburgu wspierał ograniczanie dostępu do języka polskiego dla mojego syna! Na to są dowody a nie pomówienia - tak, jak to robi Dariusz Adler i jego sitwa dyskryminująca Polaków w Szkocji tylkio dlatego, że ujawniam prawdę o matactwach - ale NIK i prokuratorzy sprawdzą wszystko. Miłoszka uczyłem sam jako troskliwy ojciec - natomiast konsulat tylko robił i robi wszystko, aby dziecko zapomniało język polski i straciło jedynego troskliwego rodzica. 

Dariuszu Adler - sprzedajesz nas tak samo, jak to robili kolaboranci od 1939 roku sprzedający naród polski i czerpiący z tego korzyści prywatne. 

W maju 2017 roku po półtorej roku walki o prawo mojego syna do nauki języka polskiego wskutek terroru na nas - dziecko zostało uczniem klasy polskiej szkoły - ale dziecko ma zaległości wskutek terroru, jaki na nas trwa od 2015 roku! 

UWAGA!


MSZ RP nie wspierał nas nigdy! Konsulowie skłamali wielokrotnie! Departament Konsularny MSZ RP mataczy - a nazwiska urzędników ministerialnych są już weryfikowane pod każdym względem powiązań z handlem dziećmi i wspieraniem takiego handlu - ze szkodą dla polskich rodzin i polskich dzieci na terenie UE oraz matactw na korzyść prywatną i interesu islamskich przestępczych grupy wyłudzających pobyt w UE. 

Konsul Generalnz RP Dariusz Adler oskarża mnie o publikowanie obelżywych informacji na tym blogu o nim! Zapomniał, że wspierał i wspiera islamskich przestępców a sam odmawiał pomocy Miloszkowi i mnie - gdy ewiudentnie dziecko było bite - potem mataczył w dokumentach aż w końcu pomógł zerwać spotkania Miloszka ze mną -. zastraszali nas a nawet szantażowali - kłamstwa konsuli są nagrane na audio! Dariuszu Alder - jesteś funkcjonariuszem publicznym - oszustem i piszę to zgodnie z prawem. Powinni sprawdzić twoje wszystkie decyzje i ukrywane "lewe" interesy w Szkocji - a od tego jest NIK i ABW oraz Policja i Prokuratura Krajowa - powinni prześwietlić cię aż na wylot. I zrobię wszystko - abyś jako funkcjonariusz publiczny był prześwietlony na okoliczność wspierania islamskich i szkockich handlarzy dziećmi polskimi!

źródło:
http://www.edinburgh.mfa.gov.pl/resource/949b474a-d65f-43be-910d-1539a678c708:JCR


źródło: Internet

Konsul Generalny Dariusz Adler lubi się zabawić 
- oczywiście za pieniądze podatników najlepiej - a mnie wypowiada, że potrzebuję wsparcia - wiedząc, że takie wsparcie polskiej rodzinie się należy z urzędu i zgodnie z prawem - bo trwa na nas terror w imię islamskich interesów w Szkocji. 

Konsul Generalny RP w Edynburgu Dariusz Adler - to on od grudnia 2014 mataczył, odmawiał pomocy mając wszystkie dowody na to, że jesteśmy ofiarami dyskryminacji, fałszowania dokumentów i wydawania decyzji o znaczeniu prawnym opartych o fałszerstwa. To on odmawiał poinfomowania policji o biciu Miłoszka, odmawiał udziału konsuli w posiedzeniach SCRA i sądu - gdzie islamscy przestępcy wspierani przez mafię - dokonywali rozboju prawnego na naszych prawach i wolnościach. Dariusz Adler - to on - jest współwinny a poprzez pisanie bzdurnych pism, które zostaną opublikowane oraz notoryczne oszustwa na naszą szkodę przyczynił się do bicia Miłoszka, pozbawiania nas praw - na rzecz przyznawania praw islamskim przestępcom. To Dariusz Adler nadzorował działania konsul Jolanty Srebrakowskiej, która kłamała, zwodziła i mataczyła. To Dariusz Adler koordynuje pracą wicekonsula Tomasza Tadli - tego samego, który powiedział, że wojny z Wielką Brytanią o jednego Miłosza - konsulat nie wywoła! Sitwa konsularna!


Dariusz Adler jako funkcjonariusz publiczny dopuszczał się wielu przestępstw na krzywdę i szkodę interesu polskich obywateli, polskich rodzin i polskich dzieci w Wielkiej Brytanii  także atakował osoby ujawniające prawdę o jego przestępstwach z art. 213 k.k. jako funkcjonariusza publicznego. Wobec Dariusza Adlera konsula generalnego toczyły się czynności śledcze o bardzo poważne nadużycia władzy i zaniechania obowiązków wobec obywateli polskich w Szkocji. - Jego doniesienie trafiło na śledczych, którzy nie mieli wątpliwości, że Dariusz Adler sam łamie prawo także prawa człowieka obywateli polskich w Szkocji a także nadużywał władzy wspierając porywanie polskich dzieci od polskich ojców i matek. 

Ostatnio nastąpiły pewne zmiany i okazało się, że oszust i mataczący konsul Tomasz Tadla trafił do pracy na placówkę w Belfaście. Na jego miejsce trafił konsul Michał Zawisza, który realizuje doktrynę Dariusza Adlera - która od początku nas dyskryminowała i wspierała mafijny układ w Glasgow - handlujący moim synem - a do tego rączka rączkę myje" - tylko, czy ci oszuści na konsularnych stanowiskach żyją w poczuciu bezkarności? Czyją politykę wspierają? Islamski terror na nas? A może handel dziećmi jest zaplanowany a oni tylko mają dopełniać procedur wyniszczania polskich rodzin, które są ofairami terroru na terenie Szkocji? Sprawy są rozwojowe a dowody będą w stu procentach ujawniane - bo są zabezpieczone u odpowiednich ludzi i w odpowiednich instytucjach. Konsul Jolanta Srebrakowska nie napisała nawet jednego pisma w naszej obronie - bo konsul generalny jej zabronił! Taka jest oficjalna wersja relacji konsula Jolanty Srebrakowskiej.

http://www.rp.pl/Urzednicy/301249996-Przedawnienie-przestepstwa-naduzycia-wladzy.html

Przez takich polskich dyplomatów w UK - mafia kradnie bezkarnie polskie dzieci, polskie rodziny są dyskryminowane i poniżane a stopień samobójstw Polaków w Szkocji bije rekordy!

http://www.polishexpress.co.uk/polacy-w-szkocji-popelniaja-wiecej-samobojstw-niz-sami-szkoci

http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/13686-polacy-w-szkocji-popelniaja-samobojstwa-znacznie-czesciej-niz-sami-szkoci.html

http://newsweb.pl/tag/samobojstwa-w-szkocji/

źródło: Internet

Jest to wynik fatalnej pracy konsuli oraz ich nikompetencja a także fałszerstwa, arogancja i hipokryzja! Tak dyplomaci polscy wyniszczają polskie rodziny poprzez pogrążanie Polaków na rzecz innych nacji, których dyplomaci nie patyczkują się z łamaniem praw ich obywateli. Natomiast konsulowie polscy w Edynburgu - to tchórzwile cwaniaczki inkasujące wypłaty, premie, delegacje i imprezyujący notorycznie za publiczne pieniądze.

Dziwicie się, że tysiące polskich dzieci jest porywanych polskim rodzicom w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii czy Holandii - bezkarnie od wielu lat a w sumie bezkarnie od wejścia Polski w 2004 roku w struktury Unii Europejskiej? - A kim są konsulowie i ambasadorzy RP - kto ich opłaca i dlaczego kolejne ekipy rządowe Rzeczypospolitej Polskiej milczą na temat handlu dziećmi polskimi i ich sprzedawaniem, porywaniem i pozbawianiem praw gwarantowanych Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej? A może jest tak, że programy tajnego wyniszczania narodu polskiego trwają bezkarnie - bo nikt nie upublicznia oszustw i przestępstw także konsuli - mających ustawowy obowiązek chronić nas przed terrorem - zwłaszcza w UE?


Tacy prości dziennikarze samozwańcy i pseudo-reporterzy z UK, RFN i Norwegii - tacy sami oszuści rzeczywistości - którzy boją się wziąć kamerę i iść do mafii - do źródła terroru, jak ci z Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem - którzy przekłamują rzeczywistość i zarabiają na mataczeniu i wprowadzaniu społeczeństwa w błędne postrzeganie handlu polskimi dziećmi - kiedy nigdy nie byli oko w oko z terrorem na polskich rodzinach, taki Tomasz Tadeusz Lingo prezesik szemranej fundacji stworzonej dla kolesiostwa, aby unikać opodatkowania w Polsce i uciekać przed ZUS - to jest koszmar polskich rodzin w UE i dramat polskich dzieci. Budują sobie kariery policzyczne i doją system budżetowy walcząc o dotacje! Ohydne!  2017.04.27 Miłosz M. oświadcza że, konsul Jolanta Srebrakowska nie rozmawiała z nim.
from Slawomir on Vimeo.

źródło: Internet

Konsul Jolanta Srebrakowska oczywiście lubi pokazać się z harcerzami (a harcerze lubią paradowanie - żaden z nich nie interesuje się losem polskich dzieci sprzedawanych przez mafie w UE) - ale na pomoc polskiej rodzinie, szczerość i odwagę cywilną - to panią konsul i harcerzy - już nie stać! Taka jest prawda!

Pani konsul Jolanto Srebrakowska - okłamała pani nie tylko polskie dziecko - jako kobieta i matka - sprzedała pani mojego syna oprawcom znęcającym się nad nim wiele miesięcy - tylko po to, aby zataić własne oszustwa - tak pani pracuje na urzędzie konsularnym - chce pani dowodów? Udowodnimy wszystko. 

Nie miała wiele czasu dla polskiego chłopca bitego, poniżanego przez mafijnych przestępców - ale lubi się pokazać między harcerzami.

źródło: Internet

Wicekonsul RP w KG RP w Edynburgu - Tomasz Tadla (MSZ RP)

To ten pozer, oszust (bo dopuścił się oszustw na naszą szkodę) i kombinator były pracownik Biura Rzeczynika Praw Dziecka (przed awansem do MSZ RP i do konsulatu) - odmawiał poomocy naszej rodzinie, nie miał czasu, pisał fałszywe pisma i idiotycznie brzmiące dokumenty. Ukrywa się w sieci pod nickiem "Apolinary Baj" - tak mu zostało oszustowi na urzędzie konsularnym - ABW powinno dobrze przejrzeć jego karierę i ścieżkę awansu na konsula - gdyż - handel dziećmi w UE - przy biernej postawie takiego wicekonsula oraz niekompetencji i oszustwach konsularnych - kwitnie bezkarnie - na rzeczy mafii - także tej islamskiej z niemieckimi korzeniami i pakistańską struktuą. 


Apolinary Baj - baja ludzi i ślizga się za publiczne pieniądze na publicznych stanowiskach.Taka rzeczywistość Rzeczypospolitej Polskiej i MSZ RP zatrudniającego jak leci - z przydzialu i układu.

http://post.kar.salon24.pl/634144,odmowa-msz-pomocy-dziecku-porwanemu-w-niemczech

Porwania polskich dzieci w RFN, UK, Norewgii i innych państwach UE to nie przypadki a zaplanowane i za wiedzą MSZ RP akcje porywania polskich dzieci w celach eugenicznych.

"Wykład" Tomasza Tadli jako wicekonsula o "Sprawiedliwych z Markowej" - w Glasgow


Pozer osobisty i fałszerz rzeczwistości - to on odmówił pomocy polskiej rodzinie i polskiemu dziecku - nawet, gdy niezbiete dowody świadczyły o znęcaniu się nad moim synem w wymuszonej mafiinie pieczy zastępczej (M & G McTaggart). To Tomasz Tadla - wicekonsul sterowany przez konsula generalnego Dariusza Adlera - odmawiał pomocy polskiej rodzinie - ofiar mafii w Glasgow! Tomasz Tadla - były pracownik Biura Rzecznika Praw Dziecka w Warszawie. - Nie boję się mafii i konsuli przestępców czerpiących korzyści finansowe, urzędowe i osobiste - z zatajania handlu polskimi dziećmi. To oni kooperują z przestępczymi sitwami handlarzy polskimi dziećmi! Od 16 grudnia 2015 roku trwa wyniszczanie polskiej rodziny w Glasgow, celowe krzywdzenie polskiego dziecka. Wkrótce ujawnimy więcej - także o tym, jak konsulowie ujawniali informacje osobom nieuprawnionym prawem do pozyskiwania informacji z konsulatu. 

Wymienionym konsulom życzę - aby ich islamscy fundamentaliści nagrodzili za wspieranie islamskiej mafii - która nam odebrała nie tylko normalne życie ale dziecko poddała terrorowi! 

 
"Ból chłopca" - wiersz poetki Marii - czyta Maria


Miłoszek od 30 maja 2017 pozostaje bez kontaktu ze mną u katów nad nim!
Dziecko nie ma żadnej pomocy i ochrony ze strony konsulatu i MSZ RP!

Pierwsza krzywdziła go biologiczna matka, która nie cofnęła się także przed oszustwami i pozbawieniem dziecka na wiele lat alimentacji z jej strony - dzisiaj już zajmuje się nią po wielu latach prokuratura! Ale skutki tego, do czego się dopuściła stały się podstawą obecnej sytuacji dziecka sprzedanego przez mafię w Glasgow.
Sprawę prowadzi już od kilku tygodni prokuratura w Polsce.

TUTAJ BYŁ FILM PRAWDY ALE TOMASZ LINGO (OSZUST) PREZESIK SZEMRANEJ FUNDACJI ZASTRASZYŁ AUTORA FILMU I FILM POLECIŁEM AUTOROWI USUNĄĆ

Wersja oryginala jest zachowana i prawda o wspierających terror na polskich rodzinach będzie ujawniana.

Oryginalne nagranie dostępne jest dla śledczych sprawdzających udział tajnej organizacji kierowanej przez Tomasza Lingo prezesa oficjalnie Findacji Polak Polakowi Przyjacielem - który z innymi przestępcami zastraszają osoby, które upubliczniły pierwotną wersję tego filmu. W dniu 4 lipca 2017 roku - wydawca MASAKRACJA nie chcąc być ciągany przez tajne układy Tomasza Lingo i pseudo-polityków pięknie tylko deklamujących, że interesuje ich obrona sprzedawanych dzieci polskich przez mafijne układy w całej UE i nie tylko - skrócił wersję swojego filmu w obawie przez nękaniem go przez Tomasza Lingo i jego tajną organizację. O Tomaszu Lingo - prawda.

O tym, który ułatwia terror na polskim dziecku w Szkocji - bo odmówiłem mu "kooperacji" w procederze przestępczym. 

https://reporterskieoko.blogspot.co.uk/2016/09/osoba-publiczna.html


Tomasz Tadeusz Lingo prowadzi działalność zakazaną prawem! Jest twórcą niebezpiecznej organizacji tajnej. 
Tajna organizacja wspiera terror na polskich dzieciach - jednocześnie manifestując publicznie "obronę" praw polskich rodzin! To jest oszustwo! Tomasz Tadeusz Lingo prezes fundacji - jest oszustem i naciągaczem na symbole narodowe - polskie symbole! Oszust!W OBRONIE DZIECKA!


DARIUSZ ADLER - KONSUL GENERALNY RP W EDYNBURGU 
NIE TYLKO ODMAWIAŁ POMOCY ALE POMAGAŁ W TERRORZE NA NAS!
https://www.youtube.com/user/MrMilunio1

TERROR NA OJCU I SYNU! TERROR NA POLAKACH W SZKOCJI!

Wobec nas tworzone są fałszywe pomówienia przez grupę przestępczą utajnioną przez oszusta Tomasza Tadeusza Lingo prezesa fundacji, która kolaborowała z handlarzami dziećmi.WSZELKIE DANE O MAFII KIDNAPERSKIEJ W GLASGOW POSIADA:
 PROKURATURA W POLSCE ORAZ MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI
trwa śledztwo oraz działania operacyjne.

źródło:


Bezpieczeństwo mojego syna zostało naruszone - bo konsulowie Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej pod konsulem generalnym Dariuszem Adlerem dopuścili się zaniechania wykonywania obowiązków ustawowych, doprowadzili do łamania naszych praw a także mataczyli w sprawach kryjąc wzajemnie swoje nikompetencje, braki w znajomości prawa szkockiego oraz oczywiście swoje wygodne posady konsularne. 

Zobacz także 


oraz odwiedź nasze kanały na YouTube - gdzie widać nasze spokojne życie do dnia terroru na nas - a wszystko rozpoeczęło się jesienią 2014 - gdzie konsulat zataił prawdę o wszystkich działaniach łamiących nasze prawa a także o fałszywym okkarżeniu, które było przygotowane przez mafijny układ - a Dariusz Adler konsul generalny RP w Edynburgu 
fałszował treść pism do instytucji w Polsce i Szkocji.

Miłoszek był szczęśliwym, radosnym dzieckiem w swoim domu i pod opieką swojego taty!


Dziecko jest sprzedane przez mafię i ukrywa to MSZ RP! 

Miłoszek uwielbia polskie potrawy, uwielbia to, co ja gotuję - gotował ze mną bardzo często - mafia zakazała przynoszenia dziecku jedzenia!
źródło:
PDF do pobrania w całości


Taka oto skompromitowany wielokrotnie urzędnik państwowy Jarosław Łasiński pomawia polskich rodziców i krzywdzi polskie dzieci w Norwegii, RFN i UK - wspierając handel polskimi dziećmi! Nie bez winy pozostaje RPD jako organ ufający na papier oszustom z MSZ RP DK - a nie siada z rodzicami i dziećmi sprzedanymi przez mafie wyniszczające polskie rodziny na terenie UE i Norwegii. Mafia islamsko-unijna doskonale działa a służba cywilna MSZ RP obwinia polskich rodziców i handluje polskimi dziećmi! Inną kwestią jest sitwa w MSZ RP, gdzie skorumpowani "dyplomaci" otrzymują strategiczne i inne stanowiska - a handel polskimi dziećmi jest utajniany! c.d.n.

Konsul Generalny RP Dariusz Adler oskarża mnie o publikowanie obelżywych informacji na tym blogu o nim! Zapomniał, że wspierał i wspiera islamskich przestępców a sam odmawiał pomocy Miloszkowi i mnie - gdy ewiudentnie dziecko było bite - potem mataczył w dokumentach aż w końcu pomógł zerwać spotkania Miloszka ze mną -. zastraszali nas a nawet szantażowali - kłamstwa konsuli są nagrane na audio! Dariuszu Alder - jesteś funkcjonariuszem publicznym - oszustem i piszę to zgodnie z prawem. Powinni sprawdzić twoje wszystkie decyzje i ukrywane "lewe" interesy w Szkocji - a od tego jest NIK i ABW oraz Policja i Prokuratura Krajowa - powinni prześwietlić cię aż na wylot. I zrobię wszystko - abyś jako funkcjonariusz publiczny był prześwietlony na okoliczność wspierania islamskich i szkockich handlarzy dziećmi polskimi!

Prokuratura i Policja - umorzyli w grudniu 2017 roku czynności wobec mnie - po fałszywym doniesieniu przez oszukańczego Dariusza Aldera - który mataczył, odmawiał pomocy konsularnej i jest w zainteresowaniu organów ścigania w trybie art. 231 k.k.