piątek, 2 czerwca 2017

Ofiary handlu dziećmi, niewolnictwa i handlu ludźmi.

To nie jest fikcja - o tym nie mówią w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, o tym nie wypowiada się publicznie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej prawnik z wykształcenia, o tym nie wypowiadają się publicznie posłowie na Sejm - gdyż jest to niewygodne - a ci, którzy niejako na Sejmie próbują się naradzać - to pozerzy mający siebie i swoje dzieci pod specjalną ochroną.

Konwencja w sprawie zwalczania handlu ludźmi i eksploatacji prostytucji


Kodeks Karny - prawo polskie stosowane poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej w obronie obywateli polskich 

art. 110 k.k.Tysiące dzieci odbieranych rodzicom lub ofiar przemocy ze strony rodziców - powody ich dramatów są przeróżne ale na te wszystkie dzieci polują handlarze losem dzieci a często nie tylko losem. To historia oparta o fakty autentyczne a przestępcy użyli podstępu fałszywego oskarżenia ojca, aby ukraść dziecko ze szkoły w Glasgow. Szkoła nie jest bez winy bo reklamuje wymuszone adopcje. Materiały dowodowe są w posiadaniu polskich organów ścigania.
Mój syn jako ofiara handlu dziećmi w Glasgow

https://youtu.be/sbsOMQdyCQQ

https://youtu.be/l9bgfYfHwzY


To dziecko zostało z naruszeniem prawa pozbawione nawet alimentacji ze strony wyrodnej matki!
Ale w tej sprawie już działamy.Lista sprawców jest niekompletna ale już przekazana do Prokuratury Krajowej

Wśród handlarzy dziećmi w UE są policjanci, pracownicy tak zwani socjalni ale także radni rad miast i członkowie tak zwanych organizacji pozarządowych a także lekarze, sędziowie itd. 

Jednak oskarżam konsuli i to aż troje o wspieranie tegoż handlu i to oficjalnie ich oskarżam.

Posiadamy blog, w którym ujawniane będą dane adwokatów zarabiających na handlu dziećmi i innych osób czerpiących korzyści finansowe, materialne i inne na udziale w handlu Polakami na terenie UE i na całym świecie.


UWAGA!
Posiadamy listę nieuczciwych prawników - jest nadal rozbudowywana a informacje przekazywane są do odpowiednich organów ścigania za handel ludźmi.


STOP pomówieniom wobec mnie, nas - moich najbliższych osób i Przyjaciół!

Ale ten terror i handel polskimi dziećmi wspierają Polacy na urzędach, prezesi fundacji wielu a także urzędnicy państwowi i instytucjonalni w całej UE.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZXVOSnn89Q

Pisałem o handlarzach dziećmi i ludźmi od dawna - ale polowali na nas przestępcy handlujący dziećmi i doprowadzający ludzi do zniewolenia ekonomicznego i społecznego.

UWAGA! DOKUMENT
Byłem zastraszany, szantażowany a na kilku portalach przestępczy układ pomawiał mnie i poniżał - przestrzegam przed Fundacją Polak Polakowi Przyjacielem - gdyż mam dowody na oszustwa jej prezesa. 
Wygrałem z fałszywym oskarżeniem - zostałem oczyszczony z haniebnych zarzutów - udowodniłem przed sądem, że ja i syn jesteśmy ofiarami ale nie wszystko można od razu odkręcić - co przestępcy uczynili - trwa wyścig z czasem, Wobec pewnej grupy są już działania śledcze itd. 
Powiadomione są media czołowe w Polsce i kilka organizacji a także służby specjalne.Najgorsze jest to, że za pomoc w terrorze na naszej polskiej rodzinie - wszelkie korzyści przydzielono islamskiej rodzinie z pakistańską narodowością i niemieckimi obywatelstwami! A Konsul Generalny w Edynburgu i jego konsulowie pomagali przez wiele miesięcy w tym procederze handlarzom!

Ten konsul wspierał od 2014 roku sprzedaż mojego dziecka w Szkocji - mataczył, opdmawiał ustawowo gwarantowanego wsparcia i pomocy - oddając dziecko w łapy mafii w Glasgow! Dla mnie jest nie tylko oszustem ale takim samym cinkaciarzem dziećmi, jak handlarze z bezpośredniej mafii - a na nich dowody są stuprocentowe.

Dariusz Adler - osoba publiczna - konsul generalny RP w Edynburgu - wspierał i wspiera handel Miłoszkiem, fałszował treść dokumentów na naszą szkodę i krzywdę polskiego dziecka!

Konsul Generalnz RP Dariusz Adler oskarża mnie o publikowanie obelżywych informacji na tym blogu o nim! Zapomniał, że wspierał i wspiera islamskich przestępców a sam odmawiał pomocy Miloszkowi i mnie - gdy ewiudentnie dziecko było bite - potem mataczył w dokumentach aż w końcu pomógł zerwać spotkania Miloszka ze mną -. zastraszali nas a nawet szantażowali - kłamstwa konsuli są nagrane na audio! Dariuszu Alder - jesteś funkcjonariuszem publicznym - oszustem i piszę to zgodnie z prawem. Powinni sprawdzić twoje wszystkie decyzje i ukrywane "lewe" interesy w Szkocji - a od tego jest NIK i ABW oraz Policja i Prokuratura Krajowa - powinni prześwietlić cię aż na wylot. I zrobię wszystko - abyś jako funkcjonariusz publiczny był prześwietlony na okoliczność wspierania islamskich i szkockich handlarzy dziećmi polskimi!

źródło:
http://www.edinburgh.mfa.gov.pl/resource/949b474a-d65f-43be-910d-1539a678c708:JCR
Konsul Generalny RP w Edynburgu Dariusz Adler - to on od grudnia 2014 mataczył, odmawiał pomocy mając wszystkie dowody na to, że jesteśmy ofiarami dyskryminacji, fałszowania dokumentów i wydawania decyzji o znaczeniu prawnym opartych o fałszerstwa. To on odmawiał poinformowania policji o biciu Miłoszka, odmawiał udziału konsulów w posiedzeniach SCRA i sądu - gdzie islamscy przestępcy wspierani przez mafię - dokonywali rozboju prawnego na naszych prawach i wolnościach. Dariusz Adler - to on - jest współwinny a poprzez pisanie bzdurnych pism, które zostaną opublikowane oraz notoryczne oszustwa na naszą szkodę przyczynił się do bicia Miłoszka, pozbawiania nas praw - na rzecz przyznawania praw islamskim przestępcom. To Dariusz Adler nadzorował działania konsul Jolanty Srebrakowskiej, która kłamała, zwodziła i mataczyła. To Dariusz Adler koordynuje pracą wicekonsula Tomasza Tadli - tego samego, który powiedział, że wojny z Wielką Brytanią o jednego Miłosza - konsulat nie wywoła! Sitwa konsularna!


Dariusz Adler jako funkcjonariusz publiczny dopuszczał się wielu przestępstw na krzywdę i szkodę interesu polskich obywateli, polskich rodzin i polskich dzieci w Wielkiej Brytanii  także atakował osoby ujawniające prawdę o jego przestępstwach z art. 213 k.k. jako funkcjonariusza publicznego. Wobec Dariusza Adlera konsula generalnego toczyły się czynności śledcze o bardzo poważne nadużycia władzy i zaniechania obowiązków wobec obywateli polskich w Szkocji. - Jego doniesienie trafiło na śledczych, którzy nie mieli wątpliwości, że Dariusz Adler sam łamie prawo także prawa człowieka obywateli polskich w Szkocji a także nadużywał władzy wspierając porywanie polskich dzieci od polskich ojców i matek. 

Przez takich polskich dyplomatów w UK - mafia kradnie bezkarnie polskie dzieci, polskie rodziny są dyskryminowane i poniżane a stopień samobójstw Polaków w Szkocji bije rekordy!

http://www.polishexpress.co.uk/polacy-w-szkocji-popelniaja-wiecej-samobojstw-niz-sami-szkoci

http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/13686-polacy-w-szkocji-popelniaja-samobojstwa-znacznie-czesciej-niz-sami-szkoci.html

http://newsweb.pl/tag/samobojstwa-w-szkocji/

Ostatnio nastąpiły pewne zmiany i okazało się, że oszust i mataczący konsul Tomasz Tadla trafił do pracy na placówkę w Belfaście. Na jego miejsce trafił konsul Michał Zawisza, który realizuje doktrynę Dariusza Adlera - która od początku nas dyskryminowała i wspierała mafijny układ w Glasgow - handlujący moim synem - a do tego rączka rączkę myje" - tylko, czy ci oszuści na konsularnych stanowiskach żyją w poczuciu bezkarności? Czyją politykę wspierają? Islamski terror na nas? A może handel dziećmi jest zaplanowany a oni tylko mają dopełniać procedur wyniszczania polskich rodzin, które są ofairami terroru na terenie Szkocji? Sprawy są rozwojowe a dowody będą w stu procentach ujawniane - bo są zabezpieczone u odpowiednich ludzi i w odpowiednich instytucjach. Konsul Jolanta Srebrakowska nie napisała nawet jednego pisma w naszej obronie - bo konsul generalny jej zabronił! Taka jest oficjalna wersja relacji konsula Jolanty Srebrakowskiej.

Wymienionym konsulom życzę - aby ich islamscy fundamentaliści nagrodzili za wspieranie islamskiej mafii - która nam odebrała nie tylko normalne życie ale dziecko poddała terrorowi! 
Minister Witold Waszczykowski nie wie o porywaniu polskich dzieci przez mafie w UE? 
Wie! Tylko, że zataja to i udaje, że nie ma problemu!
OSZUSTWA W RAPORCIE MSZ RP ZA ROK 2016

źródło:

TEN RAPORT ZAWIERA KŁAMSTWA I JEST W ZAKRESIE OCHRONY POLSKICH RODZIN I DZIECI - MANIPULOWANY NA POTRZEBY POLITYCZNEhttps://barrometr.blogspot.co.uk/2016/07/terror-i-terroryzm-instytucjonalny.html


Budżetowe pozerstwo pani konsul!


Konsul Jolanta Srebrakowska oczywiście lubi się pokazać z harcerzami ale na pomoc polskiej rodzinie, szczerość i odwagę cywilną to ją już nie stać! Taka jest prawda!
Pani konsul przypomnimy, że nie zna jęzka angielskiego - aby rozmawiać w sądzie z sądem!
Pani Jolanto Srebrakowska - łgała pani celowo utrudniając ujawnienie prawdy!
Tym niech zajmie się MSZ RP i sąd.
Udział w działaniach przestępczych wobec praw polskiego dziecka i polskiej rodzinie bierze także konsul Michał Zawisza - czyli układ przestępczy w KG RP w Edynburgu.Miłoszek od 30 maja 2017 pozostaje bez kontaktu ze mną u oprawców mafijnych - nad nim!
Dziecko nie ma żadnej pomocy i ochrony ze strony konsulatu i MSZ RP!http://www.tvn24.pl/poznan,43/8-osob-oskarzonych-o-handel-ludzmi-mieli-ponizac-i-bic-pracownikow,704506.html

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1742566,Krakowskie-CBSP-rozbilo-gang-sutenerow-i-handlarzy-ludzmi

http://niezalezna.pl/79273-niemiecki-urzednik-o-biznesie-odbierania-dzieci-polakom-w-tle-pieniadze-i-germanizacja

https://bezprawolandia.blogspot.co.uk/2017/01/amanie-praw-dzieci-w-norwegii-i-europie.html

https://bezprawolandia.blogspot.co.uk/2016/09/zniewolone-dziecinstwo.html

https://bezprawolandia.blogspot.co.uk/2014/05/panstwo-zabiera-nam-dzieci-wstrzasajacy.html

Nie jest prawdą, że Rząd Rzeczypospolitej Polskiej robi cokolwiek - bo od osiemnastu miesięcy nie możemy doprosić się pomocy prawnej a okazało się, że konsulowie kłamali, pisali fałszywie brzmiące pisma, nie mieli czasu i ochoty. Cytat "o pana syna nie zrobimy wojny z UK!" - słowa wicekonsula (dane obecnie nie mogą być ujawnione ale on wie doskonale, że jest przestępcą - tym bardziej, że pracował w BRPD i ma świadomość handlu dziećmi - jednak bierze pieniądze za pozerstwo).

Politycy bardzo często poniżajął rodziców, pozbawiają ich świadczeń, pracy, miejsc pracy, prowadzą rabunkową politykę wobec narodu i kolejnych pokoleń rodziców i ich dzieci - wszystkim obciążają rodziny polskie a następnie w tajnych umowach i porozumieniach sprzedawane są polskie dzieci wierztycielom długu polskiego - czyli do państw ekonomicznie bogatszych od Polski.

Aby wiedzieć i dowodzić - trzeba być ofiarą handlu dziećmi lub handlu ludźmi albo osobą najbliższą ofierze lub ofiarom. Nie ma żaden laik pojęcia o tym, czym jest terror instytucjonalny na obrońcach dzieci - tym bardziej, jeżeli karierowicze polityczni mają na celu kariery w sektorze budżetowym a nie realną pomoc.


Wiele opcji politycznych lekko zainteresowanych tematem ale tak naprawdę nikt nie dochodzi sedna spraw, nikt nie prowadzi działań dekektywistycznych ani śledztw dziennikarskich w sprawie losu dzieci ukradzionych przez gangi handlarzy dziećmi polskimi poprzez instytucje w całej UE oraz na świecie - gdzie Rząd Rzeczypospolitej Polskiej ma obowiązek ochrony polskich rodzin, polskich dzieci i Polaków!
Ostatnio wiele słyszy się obietnic polityków w sprawie imigrantów, korytarzy humanitarnych, zwierzchników kilku kościołów chrześcijańskich i wielu fundacji - że trzeba pomagać poszkodowanym w konfliktach zbrojnych itp. uchodźcom z Syrii. - A co z Polakami gnębionymi, wyniszczanymi w kilku państwach UE? Dlaczego nie ma reakcji Rządu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Puste frazesy tylko i nic więcej! Handel polskimi dziećmi - to zbrodnia na Polakach!


Czy EUROPOL i INTERPOL wejdą na urzędnicze "salony" i dokonają analiz faktów i dowodów wobec handlarzy dziećmi? Czas pokaże.


https://barrometr.blogspot.co.uk/2015/06/handel-ludzmi-human-trafficking.html

Zainicjowaliśmy do życia medialnego ruch społeczny "Patria Sprawiedliwości" 


- wierzymy, że pewnego dnia przekonamy do siebie szerokie grono sympatyków a może powstanie nawet z tego poważna jednostka polityczna jako organizacja posiadająca statut.

W międzyczasie padliśmy ofiarą pseudo-filantropów, których ujawniamy na dwa sposoby, aby nie było kolejnych ofiar stalkingu, oszustw i pomówień ze strony pseudo-prezesów i pseudo-filantropów.


Przestrzegamy przed oszustwami oraz ludźmi szukającymi swojej szansy w polityce poprzez "ślizganie się na czyjejś krzywdzie"


To ten pseudo prezes donosił na polską rodzinę poprzez pisanie kłamstw do służb socjalnych w Szkocji -.to jego działania umocniły zniewolenie polskiego dziecka. Ale do tego problemu powrócimy z uczciwymi prokuratorami i slużbami specjalnymi badającymi takie szemrane fundacje.

Za ten stan rzeczy pełną odpowiedzialność ponoszą politycy, premierzy i prezydeńci państwa polskiego, którzy wbrew konsytucyjnym prawo Polaków - milczą na forum publicznym.Kontakt poprzez formularz kontaktowyW RFN Judendamt a w Szkocji SCRAźródło:

http://www.polishexpress.co.uk/norwegowie-odebrali-dzieci-czeskiej-rodzinie-jak-zareagowal-prezydent-czechUWAGA - MIEJ DZIECKO W OPIECE - NIE WIESZ KIEDY KTO JE UKRADNIE LUB SKRZYWDZI! - NIE ZAPOMINAJ - KIDNAPING INSTYTUCJONALNY TO FAŁSZYWA POMOC INSTYTUCJONALNA. REAGUJ NA ZŁO!
NIE TYLKO PRYWATNI KIDNAPERZY PORYWAJĄ DZECI!
DZIECI PADAJĄ OFIARAMI MAFIJNYCH UKŁADÓW SŁUŻB SOCJALNYCH, GDZIE O TWOIM DZIECKU I O TOBIE - O WASZEJ RODZINIE PRZESTĘPCY HANDLUJĄCY DZIEĆMI POSIADAJĄ NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO INFORMACJI.

Jest wiele dowodów, że w szeregach Policji na terenie całej UE jest ogromnie dużo korupcji, wynaturzeń, że ukrywają się tam przestępcy a także handlarze dziećmi i pedofile! Tak samo jest w urzędach, gdzie informacje o rodzinach i dzieciach nie są powierzane sprawdzonym ludziom a zakorzenione tam mafijne układy niszczą bezwzględnie każdego, kto ujawnia ich struktury i żąda prawdy o mafijnych układach kradnących dzieci!


Przestępcy czyhający na dzieci - to przeważnie obcy ludzie dla dziecka - często zarabiający na porwaniach przestępczych bardzo duże pieniądze. Jeżeli masz podejrzenie, że twoje dziecko jest ofiarą manipulacji lub zagraża mu niebezpieczeństwo - powiadom bezzwłocznie Prokuraturę ale nie tylko - powiadom Europol - bo często bywa tak, że dziecko staje się ofiarą skorumpowanych układów w urzędach i instytucjach, które afiszują się "interesem" dziecka! Sprzedają dzieci obcym ludziom za poparcie polityczne, za udział w zyskach lub inne korzyści niematerialne!
Mamy dowody na to, że w UE panuje zmowa milczenia ale wiem, że niestety islamscy politycy wyniszczają polskie rodziny - a wykorzystują do tego kidnaping z urzędu!
Przerwijmy zmowę milczenia - w przedmiocie handlu polskimi dziećmi!

TUTAJ BYŁ FILM PRAWDY ALE TOMASZ LINGO (OSZUST) PREZESIK SZEMRANEJ FUNDACJI ZASTRASZYŁ AUTORA FILMU I FILM POLECIŁEM AUTOROWI USUNĄĆ

Wersja oryginala jest zachowana i prawda o wspierających terror na polskich rodzinach będzie ujawniana.

 Według kodeksu karnego - każdy, kto posiada wiedzę, że doszło do podejrzenia przestępstwa na polskim dziecku - ma prawo a nawet obowiązek powiadomić prokuraturę lub Policję albo skontakotwać się z adwolatem Pro-bono, albo wejść do najbliższej prokuratury i porozmawiać z prokuratorem rejonowy, który uzyskawszy podstawowe informacje ma obowizek sprawdzenia. W Prokuraturze Krajowej sprawa jest już znana a także jest śledztwo ale to być może za mało na mafię handlującą tysiącami polskich dzieci w całej Europie. Dziękujemy za serdeczne wpisy. Dzieci, o które walczy Paweł Bednarz - nie mają często już rodziny i nie ma kto o nie walczyć w w łapach handlarzy i spekulantów - są towarem.Możesz powiadomić prokuraturę lub Policję w całej Polsce o tym, że masz podstawową wiedzę o tym, że polskie dziecko jest ofiarą mafii w Szkocji. Na podstawie prawa międzynarodwego będzie kolejne śledztwo i możemy uratować polskie dzieci:

https://mswia.gov.pl/download/1/21867/Poradnik.pdf

https://www.arslege.pl/obowiazek-zawiadomienia-o-przestepstwie/k13/a2620/

http://www.czpk.pl/dokumenty/zeszyty/2005/zeszyt1/Dudka_K-Prawny_obowiazek_zawiadomienia_o_przestepstwie_a_odpowiedzialnosc_pokrzywdzonego_za_czyn_z_art._240_k.k.-CZPKiNP_2005-z.1.pdf


Wskutek zaniechania ochrony nas - przez Konsulat Generlany RP w Edynburgu i MSZ RP - terror na nas się nasilił pomimo tego, że w procesie karnym wyszło, że jestem nie winny! Ale mafia ma swoich ludzi w sądach, policji w Szkocji, SCRA i HSCP SWS Glasgow! 
Politycy szkocccy, którzy otrzymali odpowiednie infgormacje nie tylko nie pomagali ale w nienawiści narodowościowej - wspierali ilsmaski terror na nas i to im dali ochronę, dom i pełne osłony socjalne! 
Ohydne!
Wszystkie ważne dowody są w posiadaniu prokuratury w Warszawie a także częściowo w MSZ RP, BRPD i RPO - a także zabezpieczone są w wielu miejscach i na wielu nośnikach pamięci - na wypadek, gdy mafia doprowadziła do znikniącia mnie lub mojego syna. Imiona i nazwiska powiązanych z handlem moim synem są zabezpieczone!

Miłoszek od 30 maja 2017 roku wskutek ujawniania prawdy od mafii został uprowadzony i nie mam żadnych informacji o jego losie a Konsulat Generalny RP w Edynburgu w osobach:
konsul generalny RP Dariusz Adler
konsul Jolanta Srebrakowska
wicekonsul Tomasz Tadla
dopuścili się działań przestępczych wobec nas - co zostało zgłoszone do prokuratury i MSZ RP.

W sprawie szkodzenia nam i pisania pomówień brały osoby powiązane z Tomasze Lingo prezesem fundacji - wobec którego został złożony prywatny akt oskarżenia za przestępstwa umyślne i ciągłe wobec mnie i mojego syna. Ponadto wobec Tomasza Lingo i jego fundacji - prowadzone są czynności GIODO w Warszawie za narszanie ustawy o ochronie danych osobowych wobec mnie i mojego syna.Posiadamy około 1200 godzin materiału dowodowego w wersji video i audio.

O tym, który ułatwia terror na polskim dziecku w Szkocji - bo odmówiłem mu "kooperacji" w procederze przestępczym.

https://reporterskieoko.blogspot.co.uk/2016/09/osoba-publiczna.html

Prześladowania Polaków w Szkocji - za sprawą muzułańskich mafii!


Handlarze dziećmi - jako pierwsze pozyskują ich DNA - potem wszystko jest utajniane a odbieranie dzieci usankcjonowane mafijnymu układami - ale Rzeczypospolita Polska bierze w tym udział.

http://www.translogistics.pl/files/jtl/2014/R2.pdf

http://ec.europa.eu/chafea/documents/health/hp-infosheets/organ_transplantation_and_donation_informationsheet_pl.pdf

https://www.zdrowie.abc.com.pl/aktualnosci/cywilnoprawny-aspekt-transplantacji-organow,21301.html

W UE  - polskie i nie tylko polskie dzieci są towarem dla transplantologów i żywymi magazynami dla mafii handlujących organami - nawet w majestacie prawa!

http://www.poltransplant.org.pl/

http://www.poltransplant.org.pl/klo.html

http://www.poltransplant.org.pl/prawo.html

Narządy dzieci w wieku około 10 lat życia - są idealne dla biorców - dlatego w UE jest tak ogromny "magazyn" dzieci pozbawionych rodziców i wszystkim politykom to pasuje - przecież są jako jedni z pierwszych w kolejce po nowe nerki, serce itd.

NIGDY NIE DAM ZGODY NA POBIERANIE ORGANÓW MOJEGO SYNA I MOICH!

Sprawa wolności wyboru i sumienia! - Nie oczekuję w kolejce na organy od kogokolwiek! Bóg dał życie a ludziom wara do jego długości!

http://www.poltransplant.org.pl/konwencja_o_prawach.html

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/strasburg-transplantacja-organow-wylacznie-za-zgoda-rodziny-zmarlego

Wobec nas tworzone są fałszywe pomówienia przez grupę przestępczą utajnioną przez oszusta Tomasza Tadeusza Lingo prezesa fundacji, która kolaborowała z handlarzami dziećmi.

źródło:
https://plus.google.com/u/0/photos/107755335558214394903/album/6439994369717856529/6439994370247823714?authkey=COrPxviYm5zGWw

Rolą społeczeństwa jest patrzeć na to, co robią osoby publiczne takie, jak Tomasz Tadeusz Lingo prezes Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem, który działał i działa przede wszystkim na krzywdę i szkodę małoletniego chłopca polskiego mającego jedynego rodzica a także na szkodę i krzywdę polskiej rodziny i innych osób wspierających polską rodzinę.

A tym czsem Niemcy, Brytyjczycy, Pakistańczycy mieszkający w RFN i UK wzynający islam jako religię jedyną na świecie -  bezkarnie niszczą polskie rodziny i porywają polskie dzieci!

Podobno mamy Rząd prawa i sprawiedliwości?!WSZELKI DANE O MAFII KIDNAPERSKIEJ W GLASGOW POSIADA PROKURATURA W POLSCE ORAZ MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI
trwa śledztwo oraz działania operacyjne - o których nie mogę napisać.

źródło:

http://brpd.gov.pl/sites/default/files/rpd_stare/wystapienia/wyst_2012_10_23_msz.pdf

Bezpieczeństwo mojego syna zostało naruszone - bo konsulowie Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej pod konsulem generalnym Dariuszem Adlerem dopuścili się zaniechania wykonywania obowiązków ustawowych, doprowadzili do łamania naszych praw a także mataczyli w sprawach kryjąc wzajemnie swoje nikompetencje, braki w znajomości prawa szkockiego oraz oczywiście swoje wygodne posady konsularne.
Miłoszek uwielbia polskie potrawy, uwielbia to, co ja gotuję - gotował ze mną bardzo często - mafia zakazała przynoszenia dziecku jedzenia!

ZOBACZ!

http://it.euronews.com/2015/07/30/mission-children-116000

UWAGA - TO PROCEDER PRZY UDZIALE MSZ RP - TRWA HANDEL POLSKIMI RODZINAMI W UE - KTO NA TYM ZARABIA?
źródło:
UWAGA - strona mogła być opanowana przez ludzi handlujących dziećmi polskimi - dlatego polecam screeny

http://post.kar.salon24.pl/634144,odmowa-msz-pomocy-dziecku-porwanemu-w-niemczech

W sprawach przewijają się dwaj pracownicy MSZ.


Ci sami odmawiali nam pomocy i ci sami akceptowali odmowy pomocy konsularnej nam od listopada 2014 roku! Dziwne? A może jednak w MSZ RP ukryła się kasta handlarzy polskimi dziećmi - tylko Prokuratura Krajowa tego nadal nie dostrzega?

HISTORYCZNE ODNIESIENIE

https://howlingpixel.com/wiki/Kidnapping_of_children_by_Nazi_Germany

OSZUSTWA I MATACTWA Z MSZ RP DEPARTAMENT KONSULARNY

zamiasz angażować Europol w ujawnianie m,afii kradnących polskie dzieci - to sitwa konsularna i ministerialna przenosi winy na polski rodziców i sprzedaje polskie dzieci!


źródło: 
PDF do pobrania w całości


Taka oto skompromitowany wielokrotnie urzędnik państwowy Jarosław Łasiński pomawia polskich rodziców i krzywdzi polskie dzieci w Norwegii, RFN i UK - wspierając handel polskimi dziećmi! Nie bez winy pozostaje RPD jako organ ufający na papier oszustom z MSZ RP DK - a nie siada z rodzicami i dziećmi sprzedanymi przez mafie wyniszczające polskie rodziny na terenie UE i Norewgii. Mafia islamsko-unijna doskonale działa w służba cywilna MSZ RP obwinia polskich rodziców i handluje polskimi dziećmi! Inną kwestią jest sitwa w MSZ RP, gdzie skorumpowani "dyplomaci" otrzymują strategiczne i inne stanowiska - a handel polskimi dziećmi jest utajniany! 

Według ostatnich informacji "dyplomata" Jarosław Łasiński szykuje się na urząd ambasadora RP w Norwegii - co może tylko pogorszyć sytuację polskich rodzin i bezpieczeństwo polskich dzieci - bo "korpus dyplomatyczny" winą obarcza tylko polskich rodziców! Ohydne oszustwa cwaniaczków na garnuszku podatników i narodu polskiego! 

ZŁA POLITYKA MSZ RP, WADLIWA PRACA DYPLOMATYCZNA MSZ RP, KUMOTERSTWO W MINISTERSTWIE OD WIELU LAT, PIJACKIE IMPREZY ZA PUBLICZNE PODATKI - A MSZ RP DEPARTAMENT KONSULARNY POMAWIA RODZINY POLSKIE I SPRZEDAJE NASZE DZIECI MAFIOM HANDLARZY W UE! 

TAKA JEST PRAWDA! 

Przeczytaj także do czego doprowadziła zła polityka w II RP - tam także byli dyplomaci, których zła praca pozbawiła życia miliony Polaków i miliony polskich dzieci straciło rodziców lub trafiło do niewoli albo zginęło. 


ROSYJSKI PRZYPADEK


O HANDLU KOBIETAMI 

także małoletnimi modelkami


PREZYDENT CZECH - CZŁOWIEK Z HONOREM!


źródło:

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/918199,czeskie-dzieci-odbierane-w-norwegii.html

Więc to wina pażstwa polskiego - zwłoka w ochronie polskich rodzin w UE!

Może polskie dzieci mają powody do odszkodowań za taką zwłokę i brak właściwej ochrony prawnej przed mafiami w UE handlującymi dziećmi - bo Polska chroni jakoś dziwnie pedofili, morderców i zapewnia im nie tylko prawa ale przywileje!Za mało konkretów panowie ministrowie - poza tym, gdzie jest Przydent Państwa i Premier? - To oni powinni wypowiedzieć się jako pierwsi w tej kwestii - chowają się za wami.


http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1077742,ciemne-karty-w-historii-australii.html

W UE trwa handel dziećmi - także polskimi dziećmi, które dą uprowadzane ze szkół i nigdy nie wracają do polskich domów swoich troskliwych i kochających rodziców!

Terror trwa - jesteśmy ofiarami handlarzy dziećmi!

TERROR


Nadal Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości RP nie powiedział ani słowa, że Europol jest powiadomiony przez Prokuraturę Krajową RP w sprawie porywania polskich dzieci i fałszowania dokumentów w celu wymuszonych adopcji. A mafia handlarzy dziećmi to nie organizacje samorządowe ale organizacje mafijne! A więc należy ich ścigać! 

Jugendamt w RFN i SCRA w Szkocji - realizują politykę niemieckich nazistów - opartą o eugenikęDzieci oddawane pedofilom! 


MSZ RP w XXI wieku nadal przyzwala na eksterminację polskich rodzin - tym razem w UE a najbardziej w Republice Federalnej Niemiec i Wielkiej Brytanii. Polskie dzieci o aryjskich cechach są w terrorystyczny sposób porywane ze szkół w Niemczech, Szkocji i Anglii oraz kilku innych krajach i państwach UE.

Kilka tysięcy dzieci polskich - a ministrowie, sędziowie - sobie ustalają jakieś możliwości albo opracowania itd. 

Kto zapłaci za łzy dzieci oddawanych w obce ręce - gdzie są ofiarami znęcania psychiczengo, utajnionego bicia oraz handlu dziećmi? 

Wielka Brytania jest sceną niewolnictwa XXI wieku - to tam dochodzi do najczęstszych przypadków zniewolenia - w tym także Polaków przez Polaków! 

Doniesienia z 5 lutego 2018 roku - nie pozostawiają złudzeń - niewolnictwo w Wielkiej Brytanii kwitnie a pozorne działania Policji w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej nie odzwierciedlają skali dramaturgii.


Pomimo takich przypadków - jednak najgorsze są zniewolenia polskich dzieci uprowadzanych ze szkół i domów polskich rodzin przez brytyjskich pracowników tak zwanych służb socjalnych - w szeregach których zadomowiła się prawdziwa mafia handlarzy żywym towarem - najokrutniejszych z okrutnych - handlarzy dziećmi.

Rząd Rzeczypospolitej Polskiej na stan obecny tj. rok 2018 nie przedstawił żadnych konkretnych kroków ochrony polskich dzieci i polskich rodzin przed handlarzami dziećmi - nie wydał nawet jednego Europejskiego Nakazu Ochrony polskiego dziecka i polskiej rodziny w związku z przestępstwami z zakresu art. 110 k.k.Grzegorz Braun jako pierwszy oddał głos sprawiedliwości i uczciwości w słuszej sprawie.

Kobieta za dwa tysiące złotych

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Krakow.-Kupili-kobiete-do-seksu-za-2-tysiace-zlotych

Walka z handlarzami ludźmi jest fikcją pochaniającą miliony złotych - zarówno dorosłe osoby, jak też dzieci - w Polsce i Unii Europejskiej to nadal towar pożądany. Ohydny proceder ułatwiany przez organy państwa nie stosującego kary śmierci za takie praktyki.