G20 2017

Szczyt G20 roku 2017 przejdzie zapewne do historii, jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych z wielu względów ale na pewno nie ujdzie uwadze historyków fakt, że zanim doszło do spotkania przywódców dziewiętnastu państw potęg ekonomicznych świata oraz przedstawicieli Unii Europejskiej jako dwudziestego reprezentanta G20  doszło wcześniej do bezprecensownego wystąpienia Prezydenta USA Mr. Donald Trump - przed Polakami na Placu Krasińskich w Warszawie, co podgrzało tylko zapewne nastroje polityków przybyłych na G20 w celu omówienia wielu problemów świata współczesnego, gdzie ścierają się obecnie na arenie wojennej i walki z terroryzmem cywilizacje Zachodu i Islamu oraz dręczonej wewnętrznymi konfliktami, głodem ale także zmianami klimatycznymi Afryki, gdzie nie można zapomnieć o Azji Wschodniej.

Wszystko, jak przy każdym niemaylże szczycie było zabezpieczone przez tysiące szwadronów policji, służb specjalnych ale także wszelkiego rodzaju usługodawców i handlowców oraz logistyków. Przedsięwzięcie pobudzające tysiące firm i skupiające miliardowe oboroty pomiędzy tymi firmami i jednostkami budżetowymi wszystkich uczestników G20. Hamburg pogrążony w spokoju - zanim jeszcze przejdzie kataklimz - zaniepokojonych polityką przywódców G20

źródło:
https://www.g20.org/Webs/G20/EN/Media/Fotodownload_en/fotodownload_node.html

Kanclerz RFN Angela Merkel - dobra mina do złej gryhttps://service.destatis.de/G20/en/

Przygotowania


German Police Raid New Protest Camp Ahead of the G20 in Hamburg from Unicorn Riot on Vimeo.


Eskorta Prezydenta USA i jego bliskich oraz współpracowników 


Przywitanie małżeńskiej pary prezydenckiej USA na lotnisku w Hamburgu 

źródło:
https://www.g20.org/Webs/G20/EN/Media/Fotodownload_en/fotodownload_node.html

Testowanie i dopełnianie formalności związanych ze śmigłowcem Prezydenta USA


Prezydencka para USA - podczas przywitania na lotnisku w Hamburgu 

źródło:
https://www.g20.org/Webs/G20/EN/Media/Fotodownload_en/fotodownload_node.html

Zamieszki wywołane przez niezadowolonych polityką restrykcyjnej ekonomi wobec najuboższych oraz nieakceptujących narzuconego porządku świata.Takie działania sił prewencyjnych zapewniają owszem spokojny przebieg zgromadzenia G20 ale nie są usprawiedliwieniem nieporządku politycznego na świecie i wywoływania sztucznie przed tajne działania ruchów wojennych i sztucznego przepływu mas ludzkich na kilku kontynentach - co dla członków G20 jest niewątpliwie korzystne - gdyż zapobiega stacnacji wartości pieniądza. 
Przywitanie przywódców politycznych. Groteskowe ale jakże uroczyste - no i oczyświcie kosztowen.


Rozmowy dwóch niepokornych tego świata


Ten ton rozmów świadczy głównie o tym, że nikt nie chce być przegranym a Federacja Rosyjaska ma się dobrze - pomimo izolowania w wielu segmentach ekonomicznych jej polityki wobec reszty świata. co pokreśla fakt niezbity, że największe terytorialnie państwa na świecie zamieszkałe przez spadającą populację - musi radzić sobie z ogromem bogactwa ale i zagospodarowania terenów praktycznie bezludnych - w relacjach z takimi państwami, jak ChRL, Indie, USA i sztuczne państwo UE. Rosja jest dziewiątym miejscu pod względem zaludnienia i nic nie zapowiada zmian - a chętnych na urwanie Rosji terytorium nie brakuje, czemu nie należy się dziwić - bo jest to terytorium zapewne bardziej tajenicze i pełne niespodzianek przyszłości - niż obecnie się przypuszcza.

Nastroje oficieli przybyłych na G20 spokojne, radosne a nawet wyreżyserowane. Tylko, czy teatr ten nie przynosi groteskowych efektów dla maluczkich tego świata?


Cierpią przypadkowi ludzie, którym antyglobaliści niszczą mienie i zakłócają spokój życia - co nie jest dopuszczalne w XXI wieku - mających zapobiegać globalnej wojnie świata władzy i ucisku podatkami oraz świata marzycieli o wielkości.


Takie scena życia teatralnego oddają dość ponury obraz początka końca cywilizacji Zachodu podbijanego przez zdesperowanych imigrantów mających dość własnego chaosu afrykańskiego, pakistańskiego i afgańskiego.

1000 GESTALTEN / G 20 Hamburg Summit from 1000 GESTALTEN on Vimeo.

Całość można skwitować jedynie tak2017.07.08


POMIJANA PRAWDA O TERRORZE W RFN