W OBRONIE DZIECI POLSKICH W UE
Podejmę współpracę z każdym, kto zagwarantuje, że działa tylko i wyłącznie w dobrej wierze polskich dzieci z pominięciem Fundacji Polak Polakowi Przyjacielem, którego prezesa oskarżam o działania wręcz przestępcze na szkodę polskiej rodziny w Szkocji oraz ujawnianie informacji, które wyłudził pseudo-prezes i preudo-polityk tej fundacyjki z zerowym kapitałem załośycielskim. Przestrzegam przed Tomaszem Tadeuszem Lingo prezesem FPPP (i nie interesuje mnie, że publicznie daklaruje swoją prawicowość - bo do tego to mu daleko).   

Można dokonywać wpłat dla Miłoszka w darowniźnie dla polskiego dziecka - ofiary handlu dziećmi w Glasgow.

W tym temacie posiadam już tak wiele dowodów na to, że strona polska przuyzwala na handel polskimi dziećmi - że pewnego dnia Trybunał Międzynarodowy zajmie stanowisko przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej i UE - za łamanie praw człowieka i praw dziecka.

Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Edynburgu tak sterował konsulami i oszustwami powiązanymi z handlem moim synem, że dziecko zniknęło bez śladu w dniu 30 maja 2017 roku i nie mam informacji gdzie jest i kto teraz się nad nim znęca - bo dziecku pobiuerali DNA i krew - oczywiście jako materiał dopasowania dla biorcy potencjalnego organów.

Minister Witold Waszczykowski nie wie o porywaniu polskich dzieci przez mafie w UE? 
Wie! Tylko, że zataja to i udaje, że nie ma problemu!Konsul Generalny RP w Edynburgu
Dariusz Adler 
- osoba publiczna na stanowisku państwowym w MSZ RP - po pierwsze: wspierał i wspiera terror na polskim dziecku w Glasgow, po drugie: odmawiał pomocy i udziału konsuli w posiedzeniach istotnych w sprawie dziecka, po trzecie: pisma wychodzące z konsulatu były fałszowane w treści na niekorzyść polskiej rodziny i polskiego dziecka.

Konsul Generalny RP w Edynburgu Dariusz Adler - to on od grudnia 2014 mataczył, odmawiał pomocy mając wszystkie dowody na to, że jesteśmy ofiarami dyskryminacji, fałszowania dokumentów i wydawania decyzji o znaczeniu prawnym opartych o fałszerstwa. To on odmawiał poinfomowania policji o biciu Miłoszka, odmawiał udziału konsuli w posiedzeniach SCRA i sądu - gdzie islamscy przestępcy wspierani przez mafię - dokonywali rozboju prawnego na naszych prawach i wolnościach. Dariusz Adler - to on - jest współwinny a poprzez pisanie bzdurnych pism, które zostaną opublikowane oraz notoryczne oszustwa na naszą szkodę przyczynił się do bicia Miłoszka, pozbawiania nas praw - na rzecz przyznawania praw islamskim przestępcom. To Dariusz Adler nadzorował działania konsul Jolanty Srebrakowskiej, która kłamała, zwodziła i mataczyła. To Dariusz Adler koordynuje pracą wicekonsula Tomasza Tadli - tego samego, który powiedział, że wojny z Wielką Brytanią o jednego Miłosza - konsulat nie wywoła! Sitwa konsularna!

Konsul Generalny Dariusz Adler zabronił konsul Jolancie Srebrakowskiej pomagania nam i to on nakazał fałszowanie dokumentów konsularnych w naszej sprawie. Co Dariuszu Adler - komu ty pomagasz? Mafii? Muzułmańskim oszustom i przestępcom? Wspierasz islam? 
ANALOGICZNIE POWTARZANE ODMOWY POMOCY ZE STRONY MSZ DK!

To budzi prawo do podejrzeń o działania krzywdzące polskie rodziny - przez pracowników MSZ RP!Już sam fakt, że MSZ RP DK oraz Dyrektor Generalny Służby Zagranicznej - odmawiają pomocy polskim rodzicom i polskim dzieciom - jest podstawą do tego, aby sprawy badały: NIK, ABW, Prokuratura Krajowa oraz Ministerstwo Sprawiedliwości RP a także Europol!