MEDIALNE SENSACJE


O Reducie Ordona - pasjonat NSZ Wojciech Olszański
https://vod.tvp.pl/video/bylo-nie-minelo,reduta-ordona-walczy,10258631

https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/reduta-ordona.html


CHWAŁA BOHATEROM SAPEROMhttps://www.jednostki-wojskowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=803&Itemid=27

Tym wszystkim, którzy pełniąc służbę w wojskach inżynieryjnych a zwłaszcza w specjalności saper - najwyższy honor.

https://pl.wikipedia.org/wiki/4_%C5%81u%C5%BCycka_Brygada_Saper%C3%B3w

Komisja Sejmowa - kontra prokuratorzy Rzeczypospolitej Polskiej

Kompromitacja! A co mają powiedzieć zywkli obywatele nie znający prawa a poddawani prokuratorskiej presji w kooperacji z organami ścigania, gdzie jak wiemy dochodzi do ogromnych patologii ze znęcaniem się nad zatrzymanymi i przesłuciwanymi? - Jak wtedy pracują prokuratorzy i dlaczego przesłuchania nie są kompleksowo nagrywane i archiwizowane w formie elektronicznej?


Historia się nie może mylić - historia musi być prawdziwa - stąd powracanie do niewyjaśnionej śmierci polityka powinno się powracać aż do skutku. 

ANDRZEJ ZBIGNIEW LEPPER"Naśladuje pan Leppera i skończy pan, jak Lepper" - to były groźby.

Wcześniej poseł Andrzej Lepper w wypowiedziach w obronie interesów państwa polskiego i jego narodu polskiego, jako suwerena polskiej racji stanu w Unii Europejskiej


Zmanipulowany rolnik, czy dobrze samokształcący się polityk? 


Od dnia śmierci - nie ma nikt pewności, co się stało - jednak teorie spiskowe mają zawsze coś z prawdy i mało kiedy jest tak, że prawda nie wypłynie na jaw po latach. Czas upływa. Wtedy w czasie wypowiedzi w Parlamencie Unii Europejskiej - słuchali Andrzeja Leppera ze skupieniem, wielu z przerażeniem a jeszcze wielu innych już miało gotowy plan na pozbawienie Rzeczypospolitej Polskiej kursu obranego przez partię Andrzeja Leppera - która miała zamiar przeciwstawić się agresywnej polityce Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec - przy wsparciu Beneluksu i Włoch.


Po tych dniach nastąpiła ekspansja polityki prounijnej z zatraceniem potencjału polskiego we włansym państwie podzielonym odgórnie na kilka obozów zwalczających się politycznie, ekonomicznie i wprowadzających podziały społeczne z tendencjami na pogłębianie i utrwalanie się tych podziałów.

Sędzia sądu powszechnego 
- zdemoralizowany obywatel z immunitetemWitold Gadowski 
komentuje śmierć Polski w Egipcie, produkcją narkotyków oraz handel nieruchomościami